Od dziecka wychowywałam się w domu gdzie tata był alkoholikiem i opiekowała się mną babcia bo mama m

2 odpowiedzi
Od dziecka wychowywałam się w domu gdzie tata był alkoholikiem i opiekowała się mną babcia bo mama mnie nie chciała.. Tata pil awanturował się był agresywny często wybijał szyby ponieważ babcia nie chciała go wpuścić nie wiem dlaczego po tym wszystkim boję się zasypiać albo budze się cała wystraszona. Później trafiłam do domu dziecka bo babcia zachorowała i nie była w stanie się mną zająć a nikt z rodziny nie chciał mnie przyjąć. Mimo że chciałam wracać do domu to w domu dziecka przekonali mnie że powinnam mieć nową rodzinę mimo że nie chciałam. I żałuję do teraz bo strasznie tęsknię za swoim domem po prostu aczkolwiek nie byłabym e stanie ze strachu tam jechać. Kolejnym problemem jest mój były chłopak którego poznałam przez Internet.. dość długo utrxymywalismy kontakt wiedział o wszystkich moich problemach po czym zniknął. Po jakimś czasie wrócił i chciał to naprawić i w końcu spotkaliśmy się pierwszy raz mimo że miałam żal do niego za to że mnie tak po prostu zostawił to zostaliśmy para niestety ja nie byłam z nim szczera zdradziłam go z byłym chłopakiem czego bardzo żałuję do którego napisałam z 1,5 miesiąca temu A tak to pisałam z innymi swoim byłym... Nie potrafię tego wytłumaczyć skoro byłam szczęśliwa dlaczego tak robiłam... Nigdy przez całe życie nie czułam miłości ani nie czułam się potrzebna.. czy to może być spowodowane tym że po prostu chciałam żeby ktoś się w końcu mną interesował? Zwracał uwagę i kochał? Nie potrafię też być szczera i mówić jak coś zrobię... Nie potrafiłam się przyznać do tego wszystkiego... Teraz jest po prostu za późno ponieważ dodawałam szansy A on twierdzi że tacy ludzie jak ja się nie zmieniają... że po prostu jestem osobą która szuka adoracji i taka po prostu jestem jak kobiety lekkich obyczajów ładnie mówiąc ... zawsze odczuwam strach przed powiedzeniem prawdy... czy to może być spowodowane tym że ja nigdy nikomu o niczym nie mówiłam? Czy jakiś uraz po tym jak zabrali mnie z domu? Odczuwam strach nie wiem dlaczego mimo że wiem że szczerość to podstawa...czy nawyki z dzieciństwa że zawsze mówiłam że w domu jest dobrze żeby mnie nie zabrali mimo że to i tak się wydarzyło?
Bardzo proszę o pomoc bo po prostu sobie nie radzę.
Dziękuję i Pozdrawiam
Opisana przez Panią historia jest przepełniona emocjami i ich dźwiganiem. Żeby lepiej zrozumieć, co się z Panią dzieje, jakie są tego powody, jak decydować o teraźniejszości i przyszłości, można skonsultować się z psychoterapeutą - po wstępnych spotkaniach podejmie Pani decyzję o ewentualnej terapii.

Dzień Dobry, zachęcam do kontaktu ze specjalistą , aby szerzej omówić ten temat podczas wizyty. Pozdrawiam serdecznie.