od bardzo długiego czasu meczy mnie wydzielina przezroczyta splywajaca po gardle, ta wydzielina zatr
1
odpowiedzi
od bardzo długiego czasu meczy mnie wydzielina przezroczyta splywajaca po gardle, ta wydzielina zatrzymuje sie gdzies w gardle powodujac dyskomfort w gardle czasami bol, na scianie gardla powiekszone grudki chlonne ktore mam wrazenie mnie bola.. mam ropny zapach z ust. mialam robiony wymaz z gardla i z nosa nic nie wykryto, pani doktor stwierdzila reflux przez miesiac bralam dexilant i nic nie pomoglo, dostalam rowniez leki na alergie tez nic nie pomaga. jestem bezsilna... mam wrazenie ze mam zniszczona sluzowke nosa i gardla
wynik ob 15.00 mm/h crp 1.23mg/l
wynik ob 15.00 mm/h crp 1.23mg/l
Nos i zatoki wydzielają około 2 litrów płynnej treści śluzowej i surowiczej na dobę. To jest pół wiaderka. I to gdzieś musi sobie spłynąć no nie? A spływa to właśnie do gardła. Nawilża nasze gardło, krtań i tchawicę. Jeżeli przestanie spływać, jeżeli zaschnie jeżeli pojawią się strupy to dopiero będzie problem do końca życia! Ludzie i lekarze, proszę, odczepcie się od spływającej , śluzowej wydzieliny po tylnej ścianie gardła!!! Na miłość Boską. Tak ma być!!!
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Zauważyłam u partnera (25 lat) że,zaczynają mu wypadać włosy,widać charakterystyczny "goły placek" ,od czego zacząć leczenie ? czy da się powstrzymać łysienie?
- Mam pewien problem od pewnego czasu pęka mi skórka chroniąca napletek pęka aż tak że wypływa krew dzieje się tak tylko jak chce wspołrzyć z żoną proszę o pomoc
- Wczoraj spędziłam cały dzień poza domem, korzystając przy tym z różnych publicznych toalet. W połowie dnia zauważyłam, że moje schadzki do toalety są nad wyraz częste, choć wcale nie spożywałam większej ilości płynów niż zazwyczaj, a mocz oddawany jest w niewielkich ilościach. Raz nie miałam…
- Czy podczas zabiegu na krzywa przegrodę nosową wykonany może być jeszcze zabieg zmniejszenia czubka nosa? Niestety nie mogę załączyć zdjęcia ,żeby przestawić problem.
- Jestem tydzień po operacji przepukliny kresy białej metodą Rutkowa. Odczuwam spore opuchnięcie brzucha w miejscu operacji, tak jakby brzuch był ciągle wzdęty. Czy jest to normalny stan po operacji i jak długo się utrzymuje? Dodam że nie odczuwam dużych dolegliwości bólowych.
- A jakie badania wykonać przed wizyta u neurologa przy rozpoznaniu G54?
- Od dłuższego czasu (listopada) mam ból od lędźwi do łydki po prawej stronie ( bul i mrowienie ,drętwieniem ud , ) . Byłam najpierw leczona na rwę kulszowa. Ocena neurochirurgiczna: Guz nici końcowe i spondyloza lędźwiowa Lekarz ze szpitala z Wrocławia ul. Weigla oglądają rezonans stwierdził…
- Mam problem z kolanem przy zejściu w dół do przysiadu przeskakuje mi coś z prawej strony rzepki, gdy dotykam palcem przy przysiadzie kolana ewidentnie czuć że coś się porusza. Przy czym sprawia ból. Również od lewej strony coś mi przeskakuje ale pojawia się tylko gdy mam wyprostowana nogę i chce…
- Czy biorąc lorafen mogę używać Protopic w maści i arechin w tabletkach? Zapomniałam zapytać lekarza.
- Podczas przygotowania zęba do leczenia kanałowego po znieczuleniu odczuwałem przeszywający ból zwłaszcza w momencie początku wiercenia, później w miarę głębszej ingerencji wiertła w ząb było już w porządku aczkolwiek tak jak wspominam każdorazowe wkucie się w ząb było bolesne,gdy wiercenie odbywało…
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.