Od 3 lat mam ciągle w gardle gesty bezbarwny klej jakąś wydzielina. Ucisk szyi raz z przodu wydaje s

1 odpowiedzi
Od 3 lat mam ciągle w gardle gesty bezbarwny klej jakąś wydzielina. Ucisk szyi raz z przodu wydaje się że to ścięgna szyi, raz z tyłu szyi. Jest tak że ciężko skręcić głową w prawo lub lewo, raz plecy bolą środek miedzy łopatkami taki dziwny niby ścisk zaraz pod skórą.Czasem boli mnie głowa czoło, rano wstaje z łóżka nos zapchany gęsta wydzielina bezbarwna klejąca. Mam szumy uszne, często lewe ucho mam zapchane że plucze go laryngolog. Laryngolog nawet dwóch twierdzą że to alergia. Ale wg mnie nie do końca. Bo też od 3 lat muszę do czytania mieć okulary bo widzę za mgła rozlewajace wyrazy. Co do nerwicy. Jadę autem widzę wypadek zaraz serce szybko bije pobolewa brzuch. Siedzę przy stole niewiem jakim cudem niekontrolowanie same palce stukaja o blat stołu, leżę w łóżku stopy same o siebie się ocierają, wogole o tym zapominam że to się dzieje. Jeżeli mnie ktoś zdenerwuje byle czym to jestem wściekły. Nigdy rano nie pośpie nawet w wolny dzień od pracy, zawsze wstaje o jednej godz 6,20-6,30 bez budzika i nigdy nie powoli tylko odrazu wstaje ubieram się myje kawusia. Często mam kłopoty z zasypianiem chyba że jestem zmęczony. Ale czy późno usne czy wczesno wstaje o godz 6,30.Na dniu z rana jakos funkcjonuje, ale od godz 11 do wieczora jestem senny jakiś zmęczony mimo że nie pracuje ciężko. Robiłem przeróżne badania krew szeroki rozmaz ob crp kalprotektyne aspat alat krew w kale utajona kal na robaki 3 razy tarczyca usg brzucha 2 razy wszystko norma czysto. A i mam nalot na języku który łatwo schodzi ale i mam bardzo wlochaty język. Czasem mam lekutkie zawroty głowy.Mimo że wszystkie badania mam ok to mam ciągle głupie myśli że jestem bardzo chory. Często unikam towarzystwa. 3 lata temu nagle zmarł mi brat jak się dowiedziałem to tak jak by mnie kto młotem palnal jak by się zawalił świat, odrazu bóle brzucha cały się trzaslem. Pół roku po bracie zmarła mi mama. Ciężko było to wszystko przeżyć. Czyżby to co opisuje to nerwica? Mam 46 lat mężczyzna.
Nie pozostaje nic innego jak zachęcić Pana do wizyty u psychiatry, który dokona całościowej diagnozy Pana funkcjonowania psychicznego, także w odniesieniu do objawów somatycznych (z ciała). Bez osobistego badania trudno określić z czego wynikają Pana dolegliwości. W trakcie wizyty będzie Pan mógł zaplanować z lekarzem optymalny i jednocześnie odpowiadający Panu sposób dalszego postępowania. Lekarz psychiatra z pewnością będzie chciał zobaczyć także dotychczasowe wyniki badań.