Nim wybiorę się do jakiegoś dietetyka, chciałabym się dowiedzieć czy jest jakiś sens.. Chodzi o to,

2 odpowiedzi
Nim wybiorę się do jakiegoś dietetyka, chciałabym się dowiedzieć czy jest jakiś sens.. Chodzi o to, że po ciąży mam wystający brzuch, przy kleku podpartym brzuch wisi po kolana... Moja waga się wacha między 48-50 kg. Oznacza to, że nie chce schudnąć, poniewaz nogi mam jak patyki ręce to samo. Chciałabym tylko zrzucić z brzucha. A więc czy istnieje jakaś dieta, dzięki której będę mogła zrzucić z brzucha, a przy tym nie stracić kilogramów i nie wyglądać jak cień człowieka? Oczywiście zaznaczam, że aktywność fizyczna mam na wysokim poziomie, ćwiczę 5 dni w tygodniu. Rozstep mięśni brzucha z 2 palców zamknięty jest na 1. Może problem polega na tym, że była cesarka i nie będzie możliwości nic zrobić?
Proponowałabym spróbować dietę z niskim indeksem glikemicznym, z ograniczeniem cukrów prostych.
zapraszam na moją stronę dietetyk24 wroclaw pl -tam znajdzie Pani gotowe diety

Dzień dobry, oczywiście można ukierunkować dietę na chudniecie z brzucha, ale bez aktywności i i masaży będzie trudniej. Skóra na brzuchu uległa rozciagnieciu, potrzeba trochę czasu na regenerację, zapraszam na konsultacje i na moją stronę
Ewa Strzeszewska