Niezdiagnozowana...pomocy

6 odpowiedzi
Witam Pani Doktor, wiem że ma Pani dużo pracy, ale jestem tak zagubiona że nie wiem do kogo się zwrócić. Te namiary dostałam od koleżanki która leczyła się u Pani .
Od 5 lat lekarze nie potrafią mnie zdiagnozować. Moje najczęstsze dolegliwości : ból głowy, wypadanie włosów, strasznie swedzące uszy, ból szyi, zaburzenia widzenia, zawroty głowy, zaburzenia gastryczne(wzdecia bolw okolicy pepka, czerwone plamy szczególnie na brzuchu po prawej i lewej stronie, uczucie bycia ciagle pijanym, ciągle nudności, bóle stawów kolan, drżenie mięśni i uczucie jakby mi coś łaziło pod skórą, czasem lęk. Często mam zaniżona ferrytyna (hemoglobina i żelazo w normie), wiele badań w normie, usg brzucha, morfologia, tsh,itp, często monocyty mam podwyższone i mialam 2 razy eonzofile do 70. Jestem pod stałą opieką neurologa, laryngologa, gastrologa i każdy rozkłada ręce. Tylko ostatnio stwierdzono OTOSKLEROZA. Na ale ja nie głuchnę....? Kilka razy lądowałam w szpitalu z bólami brzucha bądź zasłabnięcia omdlenia...Ostatnio we wrześniu z silnymi zawrotami głowy.Tydzień leżenia leki i do domu. Oczywiście brak przyczyny... Po porodach mój stan za każdym razem się pogarszał. Byłam ostatnio nawet u psychologa bo nie wiem co się ze mną dzieje....On podejrzewa boreliozę.... w szpitalu miałam robiona punkcie i rezonans głowy i wszystko ok.... Pomyślałam więc o pasożytach ponieważ nigdy się nie odrobaczałam a mam 3 dzieci. Zorientowałam się dopiero gdy zaczęłam jeść pestki z dyni....Wzdęcia, gazy, nudności itp. i po szałwii na zatrzymanie laktacji....Po badaniu biorezonans wyszły mi przywry i glisty. Przecież syn miał kilka razy lamblie i raz glistę. Wszyscy się odrobaczałam tylko nie ja... bo albo antybiotyk, albo ciąża albo karmienie ...Wzięłam w końcu Zentel zaczęło śmierdzieć okropnie z ust, przełyku..... pobolewał brzuch i tyle. Bylo lepiej, Ale po 3 miesiącach wszystko wraca jak bumerang. Już kilka razy w swoim życiu myślałam że umieram.... Czy jest możliwość aby Pani dr pokierowała mnie jakie badania zrobić, możemy się umówić. Jestem zrozpaczona i boje się ze nikt mi nie pomoże....i że w końcu wpadnę w depresje....Cały czas walczę szukam lekarzy, leków, ziół które mnie postawia na nogi..... ale bezskutecznie Błagam o pomoc
Tak. zapraszam na wizytę. Pozdrawiam

Cóż pozostaje zaprosić do gabinetu, proszę przynieść ze sobą wyniki badań, które były do tej pory zrobione i spróbujemy to wszystko uporządkować. Jeszcze jedno, jestem mężczyzną..., nie wiem czy nie pomyliła mnie Pani z inną PANIĄ doktor :), niemniej oczywiście staram się diagnozować i leczyć jak potrafię najlepiej. Zapraszam Krzysztof Kowalczyk
Sugeruję wizytę:
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Na pewno mamy do czynienia z przewlekłym procesem np intoksykacją jeśli Pani chce możemy zacząć działać ale na pewno leczenie trochę potrwa zapraszam
Witam
Przepraszam tak długo nie odpowiadałam. Ale nie wiem czy między czasem nie była Pani u mnie. Z tego co Pani napisała wyglada duże osłabienie organizmu, być może wieleletnia zmęczenie po 3 kę dzieci i spadek odporności. Zapraszam do mnie na wizytę porozmawiamy. Pozdrawiam
List nie do mnie. Ale ja zgadzam się z możliwością uwzględnienia w diagnozie robaczyc - zentel nie leczy wszystkiego , Wymagana jest diagnostyka w tym kierunku, i leczenie wielokrotne .A potem zapewne jeszcze inne elementy.
Zapraszam do siebie .Pracuję na urządzeniu Diakom 3DNLS mam spore doświadczenie w takich trudnych przypadkach.Przyczyną Pani złego samopoczucia mogą być pasożyty,toksyny zła dieta która doprowadza bardzo często do nietolerancji pokarmowych alergii które prowadzą do stanów zapalnych jelit co w konsekwencji powoduje złe samopoczucie .Jeszcze raz zapraszam