Niedoczynnosc tarczycy i odchudzanie

2 odpowiedzi
Witam serdecznie, czy specjalizuje sie Pani rownież w układaniu diet dla osób z niedoczynnością tarczycy? Jak wiadomo to schorzenie wyjątkowo utrudnia odchudzanie a mi zależy na zrzuceniu co najmniej 10 kg. Jaki jest koszt wizyty i diety?

Pozdrawiam serdecznie

Karolina
Dzień dobry,
tak, zapraszam na wizytę. Koszt wizyty - tak jak podany przy cennikach - w Centrum Mama i Ja - 100 zł wizyta + 100 zł tygodniowy jadłospis, w Gabinety Skwierzyńska - wizyta 110 zł + jadłospis tygodniowy 100 zł, a dwutygodniowy 150 zł. W Gabinetach Skwierzyńska dostępne są również opłacalne pakiety, które zawierają kilka wizyt i jadłospisów - informacje znajdzie Pani na stronie internetowej Gabinetów Skwierzyńska.
Pozdrawiam!

Witam serdecznie
Dużo grono moich pacjentów to właśnie pacjencji z niedoczynnością tarczycy. Miesięczne koszty odchudzania to 200zł wraz z pierwszą wizytą, dietą, 2 wizytami kontrolnymi i zabiegami modelującymi sylwetkę, aby zadbać również o napięcie skóry.
Pozdrawiam, dietetyk Kamila Dyndor