Nie wiem czy to pytanie do psychologa ale chciałabym się dowiedziec dlaczego komplementują mnie badz

2 odpowiedzi
Nie wiem czy to pytanie do psychologa ale chciałabym się dowiedziec dlaczego komplementują mnie badz wykazują zainteresowanie mną przeważnie mężczyźni o 20-30 lat starsi ?.Mam 22 lata .
Witam serdecznie, jest Pani bardzo młodą kobietą i to jest dla niektórych mężczyzn najbardziej atrakcyjny wiek u kobiety (świeżość, młodość), wiek kiedy nie jest się już nastolatką a wkracza właśnie w dorosłość. Ciekawi mnie czego dotyczą komplementy? Czy tylko wyglądu czy również charakteru, osobowości, inteligencji? Być może jest tak, że również inne cechy np. dojrzałość, określony sposób bycia przyciągają do Pani starszych mężczyzn. Zastawiam się również, w jakim środowisku głównie Pani przebywa? Czy jest to grono starszych od Pani osób, gdzie prawdopodobieństwo zwrócenia na Panią uwagi starszego mężczyzny jest większe?
Pozdrawiam
Paulina Musielak-Jamróz

Być może właśnie na takich mężczyzn zwraca Pani uwagę i rejestruje Pani to zainteresowanie tylko od starszych osób?
Jest to jak najbardziej pytanie do psychologa. Jeśli czuje Pani dyskomfort z tym związany, to warto udać się na konsultację.