Nie wiem co czuje… przyjaciółka wyznała mi swoje uczucia XE coś do mnie poczuła i ja pomyślałam ze m

2 odpowiedzi
Nie wiem co czuje… przyjaciółka wyznała mi swoje uczucia XE coś do mnie poczuła i ja pomyślałam ze można sprobowac. Wiec spróbowaliśmy i myślałam ze tez coś poczułam tylko ze potem zaczęło się to ciagle zmieniać i już nie wiedziałam co czuje. I tak w kółko raz czułam raz nie. Jestem z nią najbliżej z 5 innych przyjaciółek . Dodam przy okazji ze cierpię na zaburzenia odżywiania i problem z samopoczuciem to znaczy czuje pustkę i wieczne przygnębienie miałam stwierdzone stany depresyjne nie wiem czy to coś pomoze fo danej sytuacji .
Mam wrażenie, może mylne, że jest Pani zagubiona w tym wszystkim i być może poszła w coś do czego nie ma przekonania a szuka Pani wyjścia z tego trudnego samopoczucia lub nie chciała stracić przyjaciółki? Życie postawiło Panią niewątpliwie w obliczu wyzwania, ale też możliwości doświadczenia czegoś. Z pewnością skorzystałaby Pani z procesu analitycznego lub psychoterapeutycznego, jednak może Pani też umówić się na kilka spotkań by właśnie poświęcić trochę czasu na analizę Pani obecnej sytuacji.

Dzień dobry, z uwagą przeczytałem Pani wpis. Fakt, że nie jest w stanie opisać Pani uczucia i emocje jakie są w Pani to może być spowodowane różnymi obecnymi problemami na różnych płaszczyznach. Jeśli miała Pani stwierdzone stany depresyjne, pytanie czy była zastosowana w Pani przypadku farmakoterapia? Być może warto zwrócić się do lekarza psychiatry aby ocenił Pani aktualny stan zdrowia psychicznego. Terapia u psychologa w Pani sytuacji również wskazana. Dzięki terapii miałaby Pani m.in. możliwość dojść do źródła swojego cierpienia i pustki. Życzę Pani powodzenia i wytrwałości. Z wyrazami szacunku, Marcin Rybak