Najbliższym osobą, od jakiegoś czasu głównie narzeczona ,nasila mi sie widok uderzenia jej ,wiem że
1
odpowiedzi
Najbliższym osobą, od jakiegoś czasu głównie narzeczona ,nasila mi sie widok uderzenia jej ,wiem że tego nie zrobię bo jak kocham ,ale od jakiegoś czasu nie mogę spać bo ciągle mam te myśli.staram się myśleć o innych rzeczach ale to jest na krótką metę szybko wraca. Czuje kucie w klatce jak o tym myślę co mam zrobić żeby wszystko wróciło do normy. Myślałem nawet żeby odejść o narzeczonej byle jej krzywdy nie zrobić.
To prawdopodobnie zespół natręctw. Proponuję konsultację psychiatryczną. - Odejście od narzeczonej niczego nie zmieni, objaw przejdzie na kogoś/coś innego. Pozdrawiam.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.