moje pytanie jest nastepujace czy warto ryzykowac po juz nie udanym pierwszym przeszczepie

1 odpowiedzi
witam pan doktora jestem wciaz mloda 41 lat osoba mam brak zeba dwojki gornej wyrwana mialam rok temu , mialam tez regeneracje kosci pozniej zabieg implanta ktory sie nie przyjal minelo teraz 7 miesiecy od ostatniego przeszczepu mam prowizoryczna plastikowa nakladke miedzy 1 a 3 czy warto ryzykowac jeszcze raz i czy w moim przypadku jezeli mam wystarczajaco kosci mozliwy jest zabieg z obciazeniem natychmiastowym implantem pozdrawiam widzialam pana mnostwo filmow na youtobe mieszkam daleko ale moge dojechac i czy odrazu po konsultacji mozliwy jest zabieg bo mieszkam daleko .
Jeśli było niepowodzenie to po 7 miesiącach można jak najbardziej ponownie wszczepiać. Moje drugie implantacje kończą się w 99,9% sukcesach więc trzeba być dobrej myśli ( 1 na tysiąc się nie udaje) . Ja bym nie obciążał natychmiastowo . Skoro ma Pani uzupełnienie tymczasowe to nosiłbym je do końca procesu integracji implantu z kością .