Mój problem to słaby wytrysk zaburzenia potencji. Jakieś 1,5 , 2 lata temu mogłem uprawiać seks do n

2 odpowiedzi
Mój problem to słaby wytrysk zaburzenia potencji. Jakieś 1,5 , 2 lata temu mogłem uprawiać seks do nawet 8 razy pod rząd dziś nie mogę nawet 1 raz słaby mam wywód ciężko mi się poświęcić jak już ustanie to zaraz opada chyba że stymuluje to ale to i tak nie jest pełny wywód gdy fantaziuje też mi nie staje czym to może być spowodowane ? Jestem z domu w którym była przemoc często zamartwiam się i chyba mam nerwicę lekowo lub depresję lekowo czy to może być od tego meczu już mnie to proszę o pomoc pozdrawiam mam 23 lata Mezczyzna
Szanowny Panie,
diagnozę zostawmy lekarzowi, do spotkania z którym Pana namawiam. Najlepiej udać się do lekarza seksuologa. Przeprowadzi on odpowiednie, nieinwazyjne badania i będzie mógł zalecić odpowiedni proces leczenia.

Warto wykonać jeszcze badania hormonalne. które wykluczą endokrynną przyczynę zaburzeń libido i erekcji. Wnikliwe badanie fizykalne będzie także konieczne. Jeśli wykluczymy przyczyny organiczne, pozostaje przyczyna psychogenna. Pozdrawiam.