Mój problem polega na tym że dostaje ataków agresji bez powodu nie kontroluje się wtedy to nie są mo

3 odpowiedzi
Mój problem polega na tym że dostaje ataków agresji bez powodu nie kontroluje się wtedy to nie są moje myśli mam również męczące halucynacje
Dzień dobry,
W Pana/Pani przypadku doradzałabym konsultację psychiatryczną podczas której lekarz na podstawie wywiadu postawi diagnozę oraz dobierze leki. Urojenia oraz halucynacje należą do grupy objawów psychotycznych o charakterze wytwórczym i wymagają leczenia farmakologicznego. Na szczęście w większości przypadków leki bardzo szybko niwelują te objawy. Psychiatra udzieliłby także wskazówek, co do przydatności rozpoczęcia równolegle psychoterapii oraz odnośnie wyboru nurtu terapeutycznego.
Bardzo krótko opisał/a Pan/Pani swój problem w związku z czym nic więcej nie mogę doradzić.
Pozdrawiam serdecznie

Ataki agresji sa objawem narastajacych emocji ktore zatwierdzaja sie wewnatrz. W takim przypadkiem wskazana jest terapia behawioralno poznawcza ktora nauczy jak regulowac te negatywne emocje. Waznym elementem jest zrozumienie zrodla I natury tej agresji

Pozdrawiam,
Adrian Olesiak
Rozumiem, że doświadczasz trudności związanych z atakami agresji i męczącymi halucynacjami, co może być bardzo przerażające i przytłaczające. Ważne jest, abyś znalazła profesjonalną pomoc, która pomoże Ci zrozumieć i zarządzać tymi objawami. Nasz gabinet specjalizuje się w pracy z osobami doświadczającymi trudności psychicznych, takich jak agresja i halucynacje. Oferujemy bezpieczne i wspierające środowisko, gdzie możesz otwarcie rozmawiać o swoich doświadczeniach i otrzymać odpowiednią opiekę i terapię. Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli zacząć pracować razem nad poprawą Twojego stanu psychicznego i zapewnić Ci wsparcie, którego potrzebujesz. Nie musisz się z tym zmagać samodzielnie.
Sugeruję wizytę: Konsultacja psychologiczna - 140 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.