Mój facet niechce iść zemną na terapie . ostanią zrobiłam głupstwo że napisałam do obcych ludzi na k

4 odpowiedzi
Mój facet niechce iść zemną na terapie . ostanią zrobiłam głupstwo że napisałam do obcych ludzi na kopa to co mie zdradił do tej rodziny zapytanie czy są dalej itp . Oni tak . A mój face kazała mi to odkrecić i tak zrobiłam i teraz on chce omie tak prostu mie nie znać . Ale kazał mi do odkrecić i nie wiem co dalej robić
Przeczytałam Pani wypowiedź wiele razy, ale zupełnie nie rozumiem o czym Pani pisze. Obawiam się, że aby uzyskać konkretną odpowiedź będzie musiała Pani opisać bardziej precyzyjnie swoja sytuację.

Dzień dobry, zachęcam do konsultacji z psychoterapeutą, który pomoże Pani dokładniej nazwać i zrozumieć w czym tkwi problem, ponieważ z opisu trudno to wywnioskować. Czasem popełniamy błędy i warto się na nich uczyć czegoś o sobie i innych. Przeanalizowanie z drugą osobą sytuacji, którą opisuje Pani jako głupstwo pomoże zobaczyć inną perspektywę, lepiej zrozumieć siebie, swoje sposoby działania. Pozdrawiam, Beata Szulik-Bomba
Zachęcam do szerszego opisu sytuacji, w której się Pani znalazła, informacje, które Pani przekazała są zdawkowe i uogólnione, zatem trudno się do nich odnieść.
Rozumiem, że jest Pani bardzo ciężko. Być może Pani partner teraz jest w emocjach, a za jakiś czas będzie gotowy do jakiegoś kompromisu. Ale może być tak, że już niestety coś w nim "pękło" i nie da się skleić Państwa relacji, tak jakby Pani tego chciała. Warto podjąć indywidualną terapię, niezależnie od decyzji Partnera.
Pozdrawiam i zapraszam