Mój 17 letni syn ma depresje od kilku lat . Leczył się u psychoterapeuty ale to nie pomaga . Jest co

1 odpowiedzi
Mój 17 letni syn ma depresje od kilku lat . Leczył się u psychoterapeuty ale to nie pomaga . Jest coraz gorzej . Od kilku miesięcy nie wychodzi z domu, nie chodzi do szkoły ( mieszkamy w Londynie i jest już po maturze ) od trzech miesięcy praktycznie się nie rusza tylko leży lub siedzi . Nie rozmawia z nikim . Dzisiaj umowilam mu wizytę u psychiatry . Oczywiście nie chce iść . Zrobiłam mu tez badania krwi i na pierwszy rzut oka są bardzo złe . Do jakich lekarzy powinnam iść i jakie jeszcze badania zrobić

Za wysoka : hemoglobina 17,3 g/dl, neutrofile 7,10 tys/ul , neutrofile 67,4 %, monocyty 10,6%, żelazo 207 ug/dl, bilirubina całkowita 1,98 mg/dl, glukoza 104 mg/dl, albumina 5,1 g/dl, ck 333 U/I z dwoma wykrzyknikami , insulina 29,6 ulU/ ml, Ige całkowite 142,70 IU/ml,
TSH 2,000 uIU/ml, Ft3 4,18 of/ml, Ft4 1,43 ng/dl, DHEA -SO4 544,70 ug/dl, kortyzol 10,20 ug/dl, vitD 53,30 mg/dl, testosteron 297 ng/dl , anty TPO <9 IU/ml anty TG<10 IU/ml , Igm 0,32 g/l, cholesterol HDL 37mg/dl całkowity 131 cholesterol nie hdl 94 cholesterol LDL 78,12 trójglicerydy 79,40 , ANA1 dodatni i inne ale chyba prawidłowe
Są lekkie objawy podrażnienia wątroby, ale w kontekście nasilonej depresji priorytetem jest zawsze leczenie depresji, nawet jeśli będzie trzeba w warunkach szpitalnych. Zdecydowanie proszę zacząć od psychiatry.