modzel a bole grzbietu stop

10 odpowiedzi
Dzien dobry. Okolo 3 tygodni temu mialam usueany modzel pod paluchem lewej stopy i zboku obu stop przez podologa. Byla to dosc duza ingerencja w skore.Od tego czasu bola mnie grzbiety obu stop nawet przy dotykaniu. Od wielu lat lecze sie na czerniaka i chce zapytac, czy to ma zwiazek z moja choroba, czy jest to naturalne po takim zabiegu i co mam robic dalej. Prosze o odpowiedz. Dziekuje.
Dzień dobry, dolegliwości mogą się utrzymywać do kilku tygodni zwłaszcza jeśli z tego co Pani wspomina była to głęboka zmiana do usunięcia. W razie wszelkich wątpliwości proszę zgłosić się do dermatologa.

Dzień dobry.
Niestety bez badania osobistego nie potrafię jednoznacznie odpowiedzieć na tak postawione precyzyjne pytanie, trzeba obejrzeć stopy z dolegliwościami. Dla uspokojenia po 3 tygodniach prawidłowego gojenia może występować przeczulica. Co robić dalej, udać się na badanie do lekarza i ewentualne inne badania dodatkowe.
Z poważaniem Grzegorz Kierzynka
Jestem chirurgiem stomatologiem, wymieniane problemy nie są w zakresie moich działań, pozdrawiam.
wrócić do podologa i pokazać poprosić o poradę
Witam,
ból stóp nie ma związku z czerniakiem. Jest spowodowany raczej zabiegiem usuwania modzeli. Moim zadaniem po zabiegu w obawie o uraz zaczęła Pani stawiać stopy nieco inaczej, dlatego nienawykłe do tego zaczęły boleć. Pozdrawiam
Szanowna Pani. Proszę pytać podologa, który przeprowadził zabieg. Tylko on zna zakres zabiegu i jego konsekwencje. Pozdrawiam serdecznie
Odczyn zapalny i promieniowanie bólu wydają się być normalne. Związki z czerniakiem bym się raczej nie doszukiwać. Jeżeli Modzelewski jednak była podejrzana powinna być przebadane hosto-patologicznie. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości proponuje wizytę u dobrego chirurga. Serdecznie pozdrawiam
Proponuję udać się do lekarza wykonującego zabieg.
Szanowna Pani,

trudno określić przyczynę dolegliwości na podstawie przedstawionego opisu. Najbardziej prawdopodobnym czynnikiem, powodującym dolegliwości, jest odczyn zapalny. Diagnoza wymaga jednak obejrzenia zmian i ewentualnego wykonania dodatkowych badań.

Myślę, że warto byłoby pokazać się u chirurga celem oceny stanu miejscowego i ogólnego.

Z poważaniem
dr n. med. Michał Lewandowicz
Proszę zgłosić się do lekarza (dermatolog/chirurg), na odległość nie jestem pomóc.