Mężczyzna, lat 50, 100 kg, 180 cm, praca głównie siedząca (8-10 h/db), 1-2x w tygodniu ok 30 min spa

2 odpowiedzi
Mężczyzna, lat 50, 100 kg, 180 cm, praca głównie siedząca (8-10 h/db), 1-2x w tygodniu ok 30 min spacer. Dodatkowe informacje alkohol (piwo, ok 0,5l) 3X w tygodniu, nie palie od 2 miesięcy. Jak długo powinna trwać dieta? Produkty dozwolone i niedozwolone, które wyeliminować z diety? Dodatkowe zalecenia.
Dzień dobry, najlepiej nie kategoryzować produktów na dozwolone i niedozwolone. Dodatkowo do takiego stwierdzenia niezbędny jest wywiad medyczny i żywieniowy, ponieważ zbyt mało podał Pan informacji. Dieta nie ma wyznaczonego czasu - to zmiana nawyków żywieniowych ma za zadanie zmianę całego żywienia u Pana NA STAŁE, a nie na parę miesięcy. Odnośnie jadłospisu zalecałabym eliminację wysokoprzetworzonych produtków oraz skupienie uwagi na odpowiednim wyborze żywności, np. zamiana tłustego/chudego twarogu na półtłusty. Pozdrawiam serdecznie
Sugeruję wizytę: Konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta) - 100 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.

Dzień dobry,
Zachęcam do wprowadzenia trwałej zmiany nawyków żywieniowych a nie tylko "diety" na pewien okres czasu.
Zalecam konsultację u dietetyka klinicznego , który po przeprowadzeniu szczegółowego wywiadu zdrowotnego i żywieniowego oraz na podstawie wykonanej analizy ciała zaproponuje Pani odpowiednie postępowanie.
pozdrawiam serdecznie
Sugeruję wizytę: Konsultacja dietetyczna online - 170 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.