Mąż nie ma problemow z nadwagą wręcz przeciwnie chudnie i to bardzo szybko. Powodem jest cukrzyca ty

3 odpowiedzi
Mąż nie ma problemow z nadwagą wręcz przeciwnie chudnie i to bardzo szybko. Powodem jest cukrzyca typu 2 oraz przewlekle zapalenie trzustki. Wykluczylismy wszystkie smażone rzeczy oraz wieprzowine. Od 6 miesięcy dieta ciemne pieczywo, gotowane mięso, posiłki z piekarnika na parze. Cukry są ustabilizowane na czczo 110. Mąż nie ma insuliny a Siofor 500. Niestety ostatnio nie ma siły jest ciągle zmęczony. Czy jest sposób by jego waga się podnisla przy wzroście 170 cm waży ostatnIO 67km.
Dobry wieczór Jeśli nie ma przyczyny organicznej lub też innych schorzeń , o których nie wiemy trzeba najpierw przeprowadzić dokładny wywiad dietetyczny i ustalić odp jadłospis. Myslę, że jest taka szansa i nie należy decyzji odwlekać.. pozdrawiam Ewa Strzeszewska

Dobry wieczór,
Ciężko jednoznacznie odpowiedzieć na Pani pytanie bez wglądu w wyniki badań i bez przeprowadzenia dokładnego wywiadu żywieniowego. Oczywiście istnieje szansa na podwyższenie masy ciała, jednakże dopiero po uzyskaniu szczegółowych informacji i rozpoznaniu problemów zdrowotnych pacjenta.
Dzień dobry,
jest to możliwe, ale trzeba zlikwidować cukrzycę i pozbyć się zapalenia trzustki. Do tego wykonać szereg innych badań które potwierdzą lub wykluczą współistniejące schorzenia. Nie jest to temat jednak na krótką wiadomość. Zapraszam do kontaktu. Przyjmuję w Krakowie, Zabierzowie i Rzeszowie. Udzielam także konsultacji telefonicznie.
Z poważaniem,
Bogusław Bienias