masaż sportowy

6 odpowiedzi
Witam interesuje mnie masaż przed zawodami sportowymi. Dokładnie zawody mma. Trenowalem ciężko kilka mięsiecy i chciałbym żeby moje mięśnie w jakiś sposób przygotować: ) Robi pan takie? Pozdrawiam
Witam. W gabinecie wykonujemy zabiegi które wspomagają proces odnowy/regeneracji. Rutynowo to zabiegi osteopatii. Masaż jest to zabieg niespecyficzny i nie ma charakteru leczniczego dlatego go nie stosujemy.

Robię. zapraszam na wizytę
Dzień Dobry,
rzeczywiście najodpowiedniejszy będzie tutaj masaż głęboki lub sportowy, który uwolni przedziały powięziowe i sprawi m.in., że mięśnie będą pracowały bardziej efektywnie. Jest to masaż dość intensywny i może być bolesny. Efekty są naprawdę bardzo dobre. Zapraszam Pana na wizytę do Centrum KORE, gdzie zajmie się Panem nasz kolega z zespołu - Krzysztof Rujna, fizjoterapeuta i medyczny trener personalny. Proszę zgłosić się co najmniej na kilka tygodni przed zawodami .
z pozdrowieniami
Małgorzata Chochowska
Witam. Tak. W ofercie posiadam masaż sportowy.
tak współpracuję z wieloma zawodnikami różnych dyscyplin, ale nie wiem czego pan dokładnie oczekuje, proszę o telefon
Posiadam małe doświadczenie w masażu sportowym. Oczywiście masaż jak najbardziej przyda się Panu przed zawodami jednakże poszedłbym na pewno w innym kierunku (masaż zostawmy masażystom) mianowicie Panu jako zawodnikowi należałby unormować organizm pod względem napięcia mięśniowego, ponadto zadbać o pełen zakres fizjologiczny w stawach. Z racji że jest Pan sportowcem zadbałbym o trzewia i przeponę w celu zwiększenia wydolności podczas zawodów. Wiedząc, że jest to sport w którym nie rzadko są kontuzję, przebadałbym i znormalizował organizm (bo każdy organizm dąży cały czas do wewnętrznej homeostazy) a więc do szybszej regeneracji. Patrzyłbym bardziej pod takim względem.
Ze sportowcami często pracuję.

Pozdrawiam
mgr Mateusz Szelągowski