mam założone 4 mostki porcelanowe.pod trzema jest wszystko w porządku a z pod czwartego wydobywa się

1 odpowiedzi
mam założone 4 mostki porcelanowe.pod trzema jest wszystko w porządku a z pod czwartego wydobywa się co jakiś krew i czuje ból ,dziąsło jest dużo przerośnięte.jak mostek się zruszył i odpadł wtedy dziąsło po paru miesiącach wróciło do normy ala jak założę mostek bez cementowania to po jednym dniu znów się zbiera krew i czuję ból .boję się teraz mocować go na stałe bo będę go musiał po jakimś czasie zrywać ten ból jest do wytrzymania ale wydobywa się brzydka woń z ust.zaznaczę tylko że wszystkie zęby pod mostkami są wyleczone kanałowo.robione były zdjęcia a krew dalej się wydobywa myję zęby parodontaxem płukam różnymi płukankami a daje to mały efekt.proszę o poradę
proszę wykonać zdjęcie rtg i udać się do lekarza, który wykonywał to leczenie protetyczne celem diagnostyki