Mam problem z synem, który jest obecnie pełnoletni..Od jakiegoś czasu, to znaczy od roku, gdziwnie s

2 odpowiedzi
Mam problem z synem, który jest obecnie pełnoletni..Od jakiegoś czasu, to znaczy od roku, gdziwnie się zachowuje..Brubowalismy jako rodzice, do wizyty u psychologa lub specjalisty..Ale syn nie godzi się...
Jest co raz gorszej, podejrzewany depresje powiązaną z urojeniem ,że my chcemy wyrządzić krzywdę synowi...Nie radziny sobie z tym ,a w tych okolicznościach interwencji ,policji ,czy pogotowia obawiamy się szoku u syna..Jak radzić sobie z tym przypadkiem...A jeszcze jedno czy złe zachowanie może świadczyć o charakterze choroby neurogicznej, czy ucisku np.tetniaka w półkuli mózgu ,jak to możliwe jest do zbadania..
Dzień dobry,
Z informacji wynika, że syn jest pełnoletni, z czym związana jest potrzeba zgody z jego strony na leczenie czy korzystanie ze wsparcia. Państwo możecie zaproponować synowi możliwości skorzystania z pomocy specjalisty, być wsparciem. Sami możecie Państwo skorzystać z pomocy psychologa, w celu uzyskania wsparcia dla siebie. W celu stwierdzenia jakiekolwiek diagnozy wskazana jest konsultacja ze specjalistą.
Sugeruję wizytę: Konsultacja online - 120 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.

Dzień dobry, jako że syn jest pełnoletni potrzebna jest jego zgody na leczenie. Synowi mogą Państwo jedynie doradzić i zaproponować skorzystanie z pomocy specjalisty oraz stanowić dla niego oparcie. Samym Państwu również przydałoby się wsparcie psychologa w tak trudnym okresie.