Mam problem z kolanem jest to tylna część, ból występuje podczas zgięcia od wewnętrznej strony kolan

2 odpowiedzi
Mam problem z kolanem jest to tylna część, ból występuje podczas zgięcia od wewnętrznej strony kolana trwa już ponad z 3 miesiące miałem wykonane USG z którego wynikło że mam problem z mięśniem podkolanowym od tego momentu miałem zrobić sobie dwa tygodnie wolnego ale ból dalej występuje przez cały ten okres trenowałem i mogłem z tym bolem grać po dobrej rozgrzewce w jaki sposób mogę pozbyć się bólu ?
Co to znaczy problem z mięśniem podkolanowym? Jest stan zapalny? Wysięk? Czy tylko boli? Trzeba Pana zbadać funkcjonalnie. Bole i stany zapalne w jednym miejscu mogą mieć przyczynę zupełnie w innym miejscu. Objawy sugerują, ze może być problem z taśmami mięśniowymi. Zapraszam do gabinetu.

Dotychczasowa diagnostyka, a przynajmniej jej opis pozostawia wiele do życzenia.
Aby należycie zrozumieć istotę problemu z jakim Pan się zmaga niezbędne jest kompleksowe badanie fizjoterapeutyczne. Problem może mieć głębsze podłoże, samo doraźne łagodzenie objawów z pewnością nie jest rozwiązaniem.
Entuzjazm do autoterapii nie powinien słabnąć, jest to jeden z głównych elementów dobrze prowadzonej terapii.
Proszę nie lekceważyć tej kontuzji.