Adresy (2)

Korona Kielce SA

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych fizjoterapeutów w pobliżu

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych fizjoterapeutów w pobliżu

Moje doświadczenie

Usługi i ceny

Ćwiczenia


Romualda 3, Kielce

Brak informacji o cenie

Centrum Rehabilitacyjno-Medyczne Terapeuta mgr Andrzej M hango w Kielcach

Opinie

Jesteś po wizycie u tego specjalisty?

Podziel się wrażeniami! Przyszli pacjenci pewnie tu zajrzą i będą Ci wdzięczni.

Zostaw swoją opinię

Odpowiedzi na pytania

2 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Mam problem z kolanem jest to tylna część, ból występuje podczas zgięcia od wewnętrznej strony kolana trwa już ponad z 3 miesiące miałem wykonane USG z którego wynikło że mam problem z mięśniem podkolanowym od tego momentu miałem zrobić sobie dwa tygodnie wolnego ale ból dalej występuje przez cały ten okres trenowałem i mogłem z tym bolem grać po dobrej rozgrzewce w jaki sposób mogę pozbyć się bólu ?

  Dotychczasowa diagnostyka, a przynajmniej jej opis pozostawia wiele do życzenia.
  Aby należycie zrozumieć istotę problemu z jakim Pan się zmaga niezbędne jest kompleksowe badanie fizjoterapeutyczne. Problem może mieć głębsze podłoże, samo doraźne łagodzenie objawów z pewnością nie jest rozwiązaniem.
  Entuzjazm do autoterapii nie powinien słabnąć, jest to jeden z głównych elementów dobrze prowadzonej terapii.
  Proszę nie lekceważyć tej kontuzji.
  Pozdrawiam

  mgr Jakub Kędra

 • 10 miesięcy po złamaniu rzepki kolanowej bez przemieszczenia (leczenie 2 miesiące gips na nodze). Przy normalnym chodzeniu nie odczuwam bólu. Jeśli chciałbym truchtać odczuwam ból tak jakby po zewnętrznej dolnej stronie kolana. Gdy chciałbym zrobić przysiad słychać trzaski, a także mam wrażenie jakby w kolanie miał watę/ galaretę. Co może być przyczyną? Czy z biegiem czasu wróci to kolano do pełnej sprawności?

  Rzepka jest trzeszczką występująca na przebiegu mięśnia prostego uda. Ww. mięsień przy truchcie jest bardzo mocno angażowany w pracę (zgięcie stawu biodrowego i wyprost kolana).W zależności od fazy biegu zmienia swoją aktywność. Zakresy ruchu potrzebne do pracy stawu podczas truchu są znacznie większe. Stąd trucht prawdopodobnie powoduje większy ból aniżeli chód. Po tak długim unieruchomieniu z pewnością warto popracować nad odzyskaniem właściwej długości i trofiki mięśni oraz propriocepcją. Niezbędna jest ocena biomechaniki stawu przez fizjoterapeutę, aby stworzyć indywidualny protokół postępowania.

  mgr Jakub Kędra

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie