Mam ogromny problem z moim partnerem. Jesteśmy ze sobą od 4 lat. Mamy za sobą nieudane związki. Każd

5 odpowiedzi
Mam ogromny problem z moim partnerem. Jesteśmy ze sobą od 4 lat. Mamy za sobą nieudane związki. Każdy z nas ma dwójkę dzieci. Przez pierwsze dwa lata było cudownie a teraz jest strasznie. Partner ma jakieś dziwne zachowania jakby był czasami innym człowiekiem. Wystarczy jakas pierdoła i juz staje się tym innym który wręcz patrzy na mnie oczami nienawiści albo robi jakieś chore sceny. Wiem ze jest zazdrosny o mnie bo mi to wciąż mówi i wiem ze denerwuje go moja przeszlosc. Oprócz męża miałam kilku partnerow i robi mi cały czas o nich jazdy. Jak nie odzywam się do niego to zaczyna przepraszać za wszystko i mówi że to przez strach ze od niego odejdę. I jeszcze sfera lozkowa. Jak układa się i poświęcamy sobie więcej czasu to jest ok ale jak tylko mało jest seksu to znowu jazda czyli awantury ze mało mu poświęcam czasu i juz go nie pociagam jak kiedys i znów ma lęk przed tym ze odejdę. I tak w kółko. Pomocy.
Dzień dobry. Kłopoty w związkach niosą ze sobą zwykle duży ciężar emocjonalny, z którym trudno sobie poradzić. Pani sytuacja z pewnością jest złożona i wymaga dokładniejszego rozeznania. Zachęcam do odwiedzin u specjalisty i skonsultowania z nim Pani sytuacji. Tym bardziej, że jak Pani pisze, ma Pani za sobą już kilka związków, co wskazywałoby na możliwą trudność w tym obszarze.
Z poważaniem.

Witam serdecznie,
Zachęcam Panią i Pani partnera do skorzystania z konsultacji psychoterapeutycznej w ramach terapii pary. Spotkanie z psychoterapeutą pomoże Państwu zrozumieć dynamikę Państwa związku, rozwiązać dylematy i problemy z którymi się Pani zmaga.
Pozdrawiam,
Zbigniew Marciniak
Dzień dobry. Zachęcam Państwa do podjęcia terapii par, podczas której będą Państwo mogli lepiej zrozumieć to, co się aktualnie dzieje, poprawić komunikację i jakość związku. Pozdrawiam Sandra Jargieło
Dzień dobry. Być może psychoterapia par byłaby dla Państwa dobrym rozwiązaniem? Nie mam kompletu informacji, trudno więc stawiać diagnozę problemu przez Internet, jednakże odnoszę wrażenie, że obojgu Państwu zależy na relacji. Warto razem z terapeutą przepracować to, co zakłóca komunikację i wpływa na negatywną atmosferę między Państwem. Pierwsze spotkanie nie musi być zobowiązujące i służy skonsultowaniu się ze specjalistą oraz przedstawieniu mu problemu. Na tej podstawie psychoterapeuta zaproponuje Państwu jakiś rodzaj pracy nad rozwiązaniem, a decyzja, czy rozpocząć psychoterapię, należeć będzie do Państwa. Pozdrawiam.
Dzień dobry. Myślę, że terapia par byłaby dla Państwa dobrym rozwiązaniem. Pozdrawiam Piotr Włodarczyk