Mam nerwicę żołądka. Przez około 3 miesiące brałam 100 Setaloftu ale nadal czułam napięcia.Lekarka z

1 odpowiedzi
Mam nerwicę żołądka. Przez około 3 miesiące brałam 100 Setaloftu ale nadal czułam napięcia.Lekarka zmieniła mi lek na 10 escitil. Biorę go od 3 miesięcy i na ogół jest ok ale czasami zdarza się że nachodzi mnie lęk i później przez parę dni boli mnie brzuch. Nie wiem czy te leki nie działają czy może trzeba zrobić jakieś inne badania. TSH i wit B12 mam w normie. Ostatnio tylko mam problemy z drganiem powieki ale łykam magnez.
Chodzę tez od kilku miesięcy na psychoterapię. Chciałabym w końcu zejść z tych leków i zajść w ciąże, a nie ciągle zmieniać leki. Czy długo się wychodzi z nerwicy i czy jest to możliwe?
lek. Krzysztof Gil
Psychiatra
Kraków
Psychoterapia, to dobry pomysł. W taki sposób wychodzi się z nerwicy w ciągu kilku miesięcy do kilku lat regularnych wizyt. Ale nadzieję daje. Leki działają szybciej. Pozdrawiam.
Znajdź eksperta

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.
  • Z troski o Wasze zdrowie nie publikujemy informacji o dawkowaniu leków.

Ta wartość jest za krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.


Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.