Mam dwie przepukliny w odcinku lędźwiowym. Mam też w dużej mierze prace siedząca, korzystam często z

2 odpowiedzi
Mam dwie przepukliny w odcinku lędźwiowym. Mam też w dużej mierze prace siedząca, korzystam często z podkładek lędźwiowych oraz krzesła do klękosiadu. Chciałam się wspomóc zakupem maty, słyszałam o matach do akupresury oraz o matach masujących i grzejących. Fundusz do 300 zł. Proszę o opinię w co warto zainwestować?
Pozdrawiam.
Dzień dobry! Mogę zaproponować Panu AKUMATĘ (aplikator wieloigłowy) jest wiele firm, które jest sprzedają w sieci. Sam korzystam regularnie i działa naprawdę rewelacyjnie! Z mojej strony dodam, że na początku korzystałbym z maty w cienkiej koszulce a z czasem już bez :) Pozdrawiam!

Witam, miła Pani warto skonsultować z lekarzem specjalistą czy podkładki i krzesło nie zwiększą Pani przepukliny (tak może być przy przepuklinie np. do przodu). Nie opisała Pani celu zakupu maty.
Optymalnym rozwiązaniem jest Joga lub pilates - mam na myśli regularność aktywności ruchowej.
Pozdrawiam
Wojciech Szulborski
Sugeruję wizytę: Konsultacja fizjoterapeutyczna - 100 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.