Mam 36 lat. Od kilku lat zmagam się z chorymi zatokami. Chodzę do jedynej w okolicy laryngolog. Za k
1
odpowiedzi
Mam 36 lat. Od kilku lat zmagam się z chorymi zatokami. Chodzę do jedynej w okolicy laryngolog. Za każdym razem (co 4-5 m-cy) przepisuje mi ten sam zestaw leczniczy tj. : Moloxin, Fixonase Nasule zawiesina, Sinupret oraz areozol Pronasal. Ogólnie antybiotyk po ok. 2-3 dniach działa jak należy i odtyka mi nozdrza, schodzi mi opuchlizna wokół oczu i zaczynam normalnie funkcjonować. Tylko moje pytanie jest takie : czy ten antybiotyk mogę tak często stosować czy jest jakaś alternatywa. Dziękuje za odpowiedź.
Każdy antybiotyk może zabić człowieka. Po za tym bierzesz ogromną ilość sterydów do nosowych . Zmień lekarza lub przyjedź.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Jakiś czas temu byłem u lekarza ortopedy ,który po (USG,rezonansie magnetycznym,zdj RTG) stwierdził pękniętą łąkotkę. Jednak kilka tygodni później zaczęła mnie boleć cała noga od biodra,pachwinę,udo,kolano aż do stopy moje pytanie brzmi co to może być ?
- Czy gronkowiec w gardle jest przeciwwskazaniem do zajścia w ciążę? 2 antybiotyki nie pomogły lekarz teraz przepisał plukanki. Czy jest to zagrożenie dla dziecka?
- Pęcherz miernie wypełniony z Nierówności wewnętrznej ściany pęcherza
- Czy podczas choroby polpasieca mozna wychodzic na spacer. Biore leku od 3 dni
- U mojej mamy USG tarczycy wykazalo, ze tarczyca jest prawislowej wielkosci i echogenicznosci oraz echostruktory.W placie prawym jest guzek lito-plynowy 13x9mm,na pograniczu z ciesnia guzek prawie izoechogeniczny 14x8mm w placie lewym trzy guzki prawie izoechogeniczne najwiekszy o srednicy 8 mm. Czy…
- Od roku stosuję plastry antykoncepcyjne EVRA. Od około tygodnia mam problemy z wyższym ciśnieniem skurczowym i bóle głowy. Lekarz przepisał mi lek na zbicie tego ciśnienia (ENARENAL 5mg) - czy lek ten osłabia działanie plastrów?
- Proszę o poradę, z wyniku tk zatok, wyszła wg opisu torbiel zatoki szczekowej 30mmx30mm, i pogrubienie błony śluzowej sitowia, reszta ok . W 2014r. miałem usuwanie torbieli z tej samej zatoki, jednak dopiero po tym jak objawy nie ustęppwały ustalono iż przyczyną był ząb 6 kanałowo leczona zęba…
- Chciałam zapytać co oznacza że migdalki podniebienne były zapetlone? Po zabiegu usunięcia migdałów u dziecka usłyszałam taki termin od lekarza.
- Po artroskopii kolana mam przykurcz zgieciowy stawu kolanowego. Mam skierowanie na rehabilitację ale czy mogę już samodzielnie zacząć jakieś ćwiczenia?
- Będę bardzo wdzięczna za pomoc w sprawie diagnozy choroby mojej mamy (56l.) Mam została skierowana do szpitala na badania dodatkowe po tym, jak w profilaktycznie wykonanych próbach wykonanych wyszło lekko podwyższone AST i ALT oraz znacznie podwyższone GGTP (404). W szpitalu morfologia,USG brzucha,…
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.