Mam 36 lat i nadwagę i podwyższony cholesterol próbowałam już dużo diet ale bezskutecznie proszę o p

2 odpowiedzi
Mam 36 lat i nadwagę i podwyższony cholesterol próbowałam już dużo diet ale bezskutecznie proszę o poradę co mogę jeść aby schudnąć z brzucha nie mogę uprawiać sportu ze względu na potworny ból kręgosłupa i nóg żyję praktycznie na bułkach razowych ponieważ żadna dieta nie skutkuje a nie wszystko mogę jeść nie mogę jeść nabiału odstawiłam słodycze napoje cukry piję dużo wody proszę o pomoc
Pisze Pani bardzo ogólnie, podwyższony cholesterol, to raczej nie problem. Problemem są trójglicerydy i homocysteina. To one robią zamieszanie w organiźmie. Nadawga, jest mowiąc w skrócie widoczną emanacja Pani stanu zdrowia. Jeżeli poprawi Pani swoje zdrowie, to i waga spadnie do właściwej wartości. Pani będzie się czuła lepiej i kręgosłup wreszcie odpocznie. Mogę Pani w tym pomóc. Należę do Towarzystwa Lekarzy Medycyny Zintegrowanej. Przyjmuję w Krakowie i Rzeszowie, ale także konsultuję - jeżeli to możliwe - telefonicznie. Telefon do mnie znajdzie Pani na stronie: klinikazdrowienia.pl, Może Pani także pisać na: boguslaw.bienias(at)gmail.com Pozdrawiam

Witam, opisywane przez Panią dolegliwości i ich skutki zapętlają się w błędne koło, którego konsekwencją jest stopniowe pogarszanie się Pani stanu zdrowia. Bardzo proszę udać się do dietetyka lub psychodietetyka, który znajdzie dla Pani najlepszą formę motywacji i wspólnie pomoże rozwiązać problemy. Nadmierna masa ciała jest skutkiem diety, którą Pani pokrótce opisała. Bułki razowe to węglowodany. Choć złożone, to nie zaspokajają potrzeb organizmu. Najlepiej sprawdzi się indywidualnie dobrana dieta, która uwzględni Pani preferencje pokarmowe oraz zapewni organizmowi wszystkich niezbędnych substancji