Mam 33 lata i jestem mamą wspaniałej lecz ciężko chorej córki. Od 2 miesięcy ćwiczę na orbiterku cod

2 odpowiedzi
Mam 33 lata i jestem mamą wspaniałej lecz ciężko chorej córki. Od 2 miesięcy ćwiczę na orbiterku codziennie spalając 300 kalorii plus co drugi dzień skakanka 200 kalorii. Spożywam dziennie ok 1400 kalorii i pije 2,5 litra wody. Spaceruje praktycznie codziennie pchając wózek. Robię dziennie z ćwiczeniami ponad 10 tys kroków. Ważę 72 kilo i waga stoi w miejscu w moich masywnych udach przybyło po 1 cm. Czy robię coś źle?
Myślę, że może się okazać, że je pani za mało. Nie jest pani głodna na 1400? Opieka nad córką zdaje się wymaga trochę wysiłku? Być może, ma pani za duży deficyt w diecie i organizm odmawia spalania zapasów. Spróbować na 1600kcal, sprawdzić tarczycę, a jak to nie pomoże to przydałoby się prowadzić dzienniczek żywieniowy i go przeanalizować pod kątem jakości i ewentualnych błędów. Pozdrawiam

Szanowna Pani,
problem jest złożony. Trudno w kilku zdaniach udzielić Pani konkretnych rad.
Faktycznie jednym z elementów sprawdzających powinno być badanie tarczycy: FT3, FT4, AntyTPO, AnyTG. Należy też zastanowic się nad odżywianiem keto. Odżywianie tłuszczowe jest w Piśmie Świętym opisywane jako pożywienie bogów, proroków. Moim zdaniem i wielu moich pacjentów, którzy wyszli z cięzkich chorób tak właśnie jest.
Nie pisze Pani nic o problemach córeczki. Mogę zając się Waszymi problemami kompleksowo. Jeżeli jest Pani zainteresowana, to proszę odnaleźć mnie w Gabinecie Odnova24 w Gdyni lub napisać na adres: boguslaw.bienias(at)gmail.com
Pozdrawiam,
Bogusław Bienias