Mam 30 lat Od dłuższego czasu mam problemy ze zdrowiem,zawroty głowy, ból glowy, ciagłe zmeczenie, w

2 odpowiedzi
Mam 30 lat Od dłuższego czasu mam problemy ze zdrowiem,zawroty głowy, ból glowy, ciagłe zmeczenie, w miejscach gdzie jest dużo ludzi zaczynam się stresować i mam wrażenie że zaraz zemdleje, po jedzeniu też często kręci mi się w głowie. Badania z krwi są ok, miałem robiony rezonans glowy, neurolog,kardiolog,laryngolog nic niepokojącego nie wykryli. Jedynie miałem robiona gastroskopie i miałem zapalenie błony śluzowej żołądka dostałem leki i przeszło częściowo ale teraz znowu jest to samo. Już nie wiem co mam zrobić.
Możliwe, że jest to problem psychosomatyczny. Chroniczny stres, ciągłe zdenerwowanie i inne przykre emocje, jeśli za długo zaniedbywane, często dają o sobie znak symptomami natury fizycznej. Polecam odwiedzenie psychologa, a sama zapraszam na hipnoterapię w celu odkrycia, czy jakiś problem emocjonalny czy psychiczny nie wpływa wyniszczająco na zdrowie fizyczne. Pozdrawiam,
Sugeruję wizytę: Hipnoza - 140 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.

Dzień dobry, Część Pana / Pani niepokojących objawów może mieć charakter symptomów nerwicowych i zaburzeń lękowych. Zawsze równie cenne, co badanie fizjologiczne, jest przyjrzenie się podobnym symptom od strony psychosomatycznej. niezrozumiałe dla nas reakcje naszego ciała, mogą mieć głęboki związek z tym, co przeżywamy, z naszymi odczuwanymi emocjami, wewnętrznymi konfliktami, rozterkami albo właśnie z ich brakiem. Warto zgłosić się na konsultację psychoterapeutyczną do NFZ-owego lub prywatnego gabinetu psychoterapii lub na konsultację z psychiatrą. Życzę powodzenia w rozwiązywaniu Pana / Pani trudności. Pozdrawiam, Marta Niwczyk