Mam 22 lata moja waga wacha się w okolicach 87/89 kilo. Od 4 lat choruję na Hashimoto. Na początku c

1 odpowiedzi
Mam 22 lata moja waga wacha się w okolicach 87/89 kilo. Od 4 lat choruję na Hashimoto. Na początku choroby przytyłam około 15 kilo i do tej pory nie udaje mi się zrzucić wagi. Kontroluje poziom T3 i T4, biorę regularnie leki i jestem pod opieką endokrynologa. Mam wyniki w normie (więc dawka leków jest dobra),nie jadam fast foodów, zdarza mi sie czasami zjeść coś słodkiego, ale na pewno nie objadam się. Pracuje fizycznie codziennie po 8 godzin plus często chodzę na spacery zazwyczaj około 5-10 km. Mimo tego moja waga nadal nie spada a czasami wręcz rośnie. Próbowałam już wszystkiego i wciążnie udaje mi sie schudnąć, mimo tego że jem na prawdę mało i mam zapewniony ruch waga dalej nie spada. Cukier w normie.
Proponuję skonsultować się z dietetykiem, który specjalizuje się w chorobach autoimmunizacyjnych. Wspólnie możemy zlokalizować źródło problemów i poprowadzić skuteczną dietę odchudzająca dopasowana do Pani styku życia. Zapraszam :)