Mam 20 lat i w przeciągu niecałego roku schudłam 15kg, z wagi 65 do 50kg przy wzroście 166cm. Jednak

2 odpowiedzi
Mam 20 lat i w przeciągu niecałego roku schudłam 15kg, z wagi 65 do 50kg przy wzroście 166cm. Jednak to wciąż dla mnie za mało. Niepokoją mnie pewne relacje z jedzeniem. Ciągle myślę o jedzeniu. Potrafię przez długi czas ograniczać kcal do mniej niż 1000kcal, mam silny lęk przed przytyciem do wagi wyjściowej. Zdarzają się jednak dni gdzie jem ile się da i co się da, w konsekwencji czego sięgam po środki przeczyszczające. To trwa już kilka miesięcy. Czy są to objawy jakiegoś zaburzenia odżywiania?
Witam, niestety można przypuszczać, że są to objawy zaburzenia odżywiania.
Proszę się skontaktować z psychologiem i dietetykiem, który na pewno Pani pomoże wyjść z problemu.
Pozdrawiam

Witam,
Jestem psychodietetykiem i temat zaburzeń odżywiania nie jest mi obcy. Ciągłe myślenie o jedzeniu to jeden z objawów. Gdyby miała Pani ochotę i potrzebę konsultacji to zapraszam on-line.
Póki co zachęcam do tego by skorzystała Pani ze sprawdzonej i wiarygodnej metody badania BMI by stwierdzić prawidłową masę ciała. Wszystkiego dobrego