Mam 11lat jestem chłopakiem wzrost 147waga46/7mam spory brzuch czy byłby sposób na pozbycie się go w

2 odpowiedzi
Mam 11lat jestem chłopakiem wzrost 147waga46/7mam spory brzuch czy byłby sposób na pozbycie się go w krótkim czasie?
Proosze
Dzień dobry, oczywiście że tak, polecam jeść regularnie 5 posiłków (dużo warzyw i owoców) oprócz tego produkty z każdej grupy spożywczej (mięsa, ryby, jaja, kasze, pełnoziarniste pieczywo, płatki owsiane, jogurty naturalne, twaróg, oliwę z oliwek, orzechy, pić dużo wody. Wprowadzić codzienną umiarkowaną aktywność fizyczną (minimum 1 godzinę dziennie), nie podjadać między posiłkami oraz odstawić słodycze i przekąski typu chipsy i paluszki. W razie potrzeby polecam udać się do dietetyka w celu ustalenia diety. Pozdrawiam, Marzena Wacław-Pazera.

Dzień dobry,
W przypadku dzieci i młodzieży wskazana jest w pierwszej kolejności modyfikacja diety polegająca na zmianie rodzaju produktów i przekąsek na zdrowsze i mniej kaloryczne, regularne posiłki oraz umiarkowana aktywność fizyczna.
pozdrawiam serdecznie
mgr Kamila Seifert=Jędrzejczak
Sugeruję wizytę: Konsultacja dietetyczna online - 180 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.