Mam 10 lat za 5 miesięcy 11 mam 134 cm oraz 27,5 kg czy jestem za chuda?

2 odpowiedzi
Mam 10 lat za 5 miesięcy 11 mam 134 cm oraz 27,5 kg czy jestem za chuda?
Witam, waga jest w normie. Pozdrawiam

Witam ,
Warto zaznaczyć , że jesteś w dolnej normie. A wyrokowanie czy ta waga jest prawidłowa, czy nie, wymaga więcej pytań? Jak wyglądają Twoi rodzice? Czy są szczupli? Czy stosowałaś ostatnio jakieś diety? Czy Twoje nawyki żywieniowe się ostatnio zmieniały i przede wszystkim , jakie masz wyniki krwi i samopoczucie? To my jesteśmy najlepszymi ekspertami od siebie i to Ty znasz odpowiedzi. Jeśli jest coś co Cię jeszcze niepokoi to zachęcam do kontaktu. Jestem psychodietetykiem i pracuję głównie z nastolatkami.