LYSIENIE ......

1 odpowiedzi
Pani doktor pisalam wczesniej o podejzeniu lysienia bliznowaciejacym ...mam pytanie bo ja biore izotek antybiotyk 20mg..waze 54 kg..czy taka dawka wystarczy? pani doktor mozliwe ze to zapalenie mieszkow wlosa ja nie wiem i lekarze nic nie wiedza a ja lysieje na skroniach i czole badania mam dobre..wczesniej mialam grudki na glowie i na twarzy..teraz stosuje ten antybiotyk zamiennik axotek..i na twarzy nie mam juz chrostek...P.DOKTOR CZY TEN ANTYBIOTYK POMOZE MI ZATRZYMAC LYSIENIE /? BARDZO PANI DOK.DZIEKUJE .ANNA
Jeżeli jest podejrzenie łysienia bliznowaciejącego to tak - przy tym leku nie jest waźna dawka dzienna leku ale całkowita ktora wynosi 120-150mg/kg masy ciała czyli u Pani przy tej dawce 11 -13miesięvy leczenia