Koszt wkładki wewnątrzmacicznej

2 odpowiedzi
Jaki byłby koszt założenia wkładki wewnątrzmacicznej u nieródki? Trzeba przyjść do Pana na wizytę, dobrać wkładkę, a potem dopiero jeszcze raz przyjść na założenie, czy można to zrobić na jednej wizycie? Czy są jakieś przeciwwskazania dla kobiet, które nie rodziły? Czy cena zależy od tego na jak długo wkładka jest zakładana?
Witam
Jest tylko jedna wkładka tego typu,francuska,zakładana na okres 5 lat
Można to zrobić podczas pierwszej wizyty ,pod warunkiem ,że nie ma nadżerki
Koszt 700 PLN
Zapraszam

Dla młodych kobiet tzw.nieródek,zaleca się system Levosort lub Jaydess.Na pierwszej wizycie lekarz kwalifikuje pacjentkę do wkładki wdrażając badanie profilaktyczne-cytologię szyjki macicy;ocenia czystość pochwy oraz anatomię narządu.Z reguły w przychodniach znajduje się cały wybór akcesoriów antykoncepcyjnych,więc pacjentka nie musi sama się o wkładkę starać.Cena wkładek zależy od rodzaju-hormonalna czy nie (400 zł-1200 zł).
Sugeruję wizytę:
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.