Korekta powiek górnych z podniesieniem brwi.

1 odpowiedzi
Dzień dobry Panie Doktorze. ;) Jestem Pana pacjentką, której prawie równo rok temu zoperował Pan nos w klinice Lasermed. Wszystko pięknie się zagoiło, a nos wygląda dużo lepiej. ;) Nawiązując do mojej wizyty u Pana, (podczas, której wstępnie zakwalifikował Pan moje oczy do zabiegu-podniesięnie powiek i zlikwidowanie nadmiaru wiotkiej skóry na górnych powiekach) chciałabym wstępnie zapytać o cenę zabiegu korekty powiek górnych z ewentualnym uniesieniem brwi, by spojrzenie było bardziej wypoczęte i wyraziste. Proszę o wstępne wskazówki i informację o samym zabiegu, czy będę mogła po zabiegu wrócić do domu samochodem i czasie niezbędnym do rekonwalescencji, kiedy to będę musiała wziąć w pracy urlop. Wdzięczna będę za wszelkie informację i wskazówki w tej sprawie.
Pozdrawiam serdecznie. ;)
Aneta
Witam Pania,
Ciesze sie, ze jest Pani zadowolona z operacji nosa :)
Jesli chodzi o koszty: plastyka powiek gornych oraz lifting czola to koszt 11.000 zl. Zabieg przeprowadzam w znieczuleniu ogolnym (narkoza). Po takiej operacji Pacjent zostaje na 1 dobe w Klinice. Czas rekonwalescencji to 14 dni. Po zabiegu nie proponowalabym samodzielnego powrotu do domu samochodem. Lepiej umowic sie z kims by Pania odwiozl. Moze sie Pani nie czuc dobrze po narkozie.

Koszt samej plastyki powiek to 4500 zl. Zabieg przeprowadzam w znieczuleniu miejscowym i Pacjent tego samego dnia wychodzi o domu (po ok. godzinie od zabiegu). W tym przypadku rowniez nie nalezy samodzielnie prowadzic samochodu.

Jesli bylaby Pani zainteresowana - zapraszam na konsultacje w mojej nowej Klinice Dr Osuch Clinic na ul. Pulawskiej 488.

pozdrawiam
Piotr Osuch