Kilka lat temu mialam dziwny napad okazalo sie ze mam nerwice depresyjno-lekowa teraz znow wrocilo g

5 odpowiedzi
Kilka lat temu mialam dziwny napad okazalo sie ze mam nerwice depresyjno-lekowa teraz znow wrocilo gdy kieruje samochodem kreci mi sie w glowie uczucie ze zaraz zemdleje dretwienie jezyka. Nie chce isc do psychiatry bo wiem ze da mi leki uspakajajace po ktorych wiecznie bym spala. Co moje zrobic by pozbyc sie tego ? Od jakiegos tygodnia rowniez nie mam na nic ochoty nie chce mi sie sprzatac opieka dziecmi mnie przytlacza. Nie wiem co robic
Dzień dobry. Wydaje się, że konsultacja psychologiczna wydaje się niezbędna, tym bardziej w związku z nawrotem objawów. Z pewnością nie należy tego lekceważyć.
Pozdrawiam

Dzień dobry. Jeśli nie chce Pani przyjmować leków, to zachęcam do skorzystania z pomocy psychoterapeuty. Pomoże Pani w zrozumieniu problemu i poradzeniu sobie z trudnościami. Pozdrawiam Sandra Jargieło
W opisywanych przez Panią trudnościach psychoterapia może przynieść znaczącą poprawę. Warto skorzystać z konsultacji psychologicznej, żeby poszukać zrozumienia przyczyn Pani dolegliwości i zaplanować proces leczenia. Pozdrawiam
Proszę udać się do psychoterapeuty na terapię. Pozdrawiam Piotr Włodarczyk
Zaburzenia lękowe to prawdopodobne podłoże Pani objawów. W takim przypadku rekomendowana jest psychoterapia. Przynosi ona dobre efekty i jest skuteczną formą pomocy, która nie tylko pomaga złagodzić i oswoić lęki, ale też zapobiegać nawrotom. Można również rozważyć włączenie farmakoterapii po konsultacji z lekarzem psychiatrą. Pozdrawiam serdecznie.