Jeżeli nic. Mnie. Nie cieszy praca pieniadze rodzina do wszystkiego do czego dążył em stalo sie bez

3 odpowiedzi
Jeżeli nic. Mnie. Nie cieszy praca pieniadze rodzina do wszystkiego do czego dążył em stalo sie bez sensu i widze ze moge to zepsuc swoim. Stanem umyslu po przez traumy w mlodosci spalony dom rodzinny strzal w serce ojca z robionego pistoletu wychowanie w domu dziecka. Nie mialem. Nic prawie na ulicy wyladowalem ale staralem. Sie cos osoagnac dzis jestem spawaczem z zarobkami 10 tys zl mies mam rodzine samochod nawet kota a nic. Mi usmiechu na twarzy nie daje czuje ze sie poglebia mrok w moim ciele ze trace sens wstawania wychodzenia patrzenia czucia mam po prostu dosc nie da sie tak zyc woec prosze o pomoc
Dzień dobry,zachęcam do jak najszybszego udania się do psychoterapeuty poznawczo -behawioralnego w celu otrzymania odpowiedniego wsparcia. Objawy, o których Pan pisze mogą być związane z depresją. Pozdrawiam serdecznie.

Proponuję najpierw wizytę u psychiatry, który prawdopodobnie wypisze leki na depresję, potem proszę szukać psychoterapii psychoanalitycznej. Przypuszczam, że w Pana sytuacji potrzebny będzie długoletni proces leczenia. Trwała i stabilna sytuacja terapeutyczna pozwoli uzupełnić braki troski osób dorosłych, jakich pan doświadczył w życiu oraz złagodzi przeżyte traumy. Powodzenia
Zapraszam na konsultację. To, że umieścił Pan ten wpis oznacza, że pewnie chciałby Pan zawalczyć o siebie.
Sugeruję wizytę: Psychoterapia indywidualna - 120 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.