Jeżeli mam problem z nadciśnieniem tętniczym czy mogę brać Nutrimex czy to jest skuteczne dla zdrowi

2 odpowiedzi
Jeżeli mam problem z nadciśnieniem tętniczym czy mogę brać Nutrimex czy to jest skuteczne dla zdrowia.ostatnio mam za duże ciśnienie i mówiąc lekarzowi rodzinnemu o ciśnieniu jakie mam powiedział mi że muszę schudnąć bo mam otyłość przy wzroście162 waze około 80 kilogramów.prosze o poradę.Oprocz tego mam zyrtec bo mam uczulenie żelazo bo mam nie dobór w organizmie .Bardzo proszę o odpowiedź
Dzień dobry, żaden suplement nie zastąpi prawidłowo zbilansowanej diety, która jest dopasowana indywidualnie do zdrowia Pacjenta. Jako dietetyk nigdy nie zalecam środków/suplementów odchudzających. Najważniejsze w kuracji redukcyjnej jest prawidłowe odżywianie oraz aktywność fizyczna.

Na odpowiednią redukcje masy ciała wpływa zbilansowana dieta oraz regularna aktywność fizyczna. Żadna tabletka tego nie zastąpi, proszę o tym pamiętać. Z mojej strony zachęcam do wizyty u dietetyka.