Jestem w terapii od ponad pół roku jak zaczynamy wchodzić na etapy życia gdzie wydarzyło się dużo zł

1 odpowiedzi
Jestem w terapii od ponad pół roku jak zaczynamy wchodzić na etapy życia gdzie wydarzyło się dużo złego, i to ciężki dla mnie temat
Ale po poruszeniu tych trudnych rzeczy pojawiają mi się złe myśli takie które były w okresie 12 -18 lat wtedy też były próby . Mam zaufanie do swojego terapeuty ale nie potrafię otwarcie mówić za to dużo pisze o tym ale on chce żebym to mówiła a nie pisała
Czy są na to jakieś sposoby bo też to dla mnie jest uciazliwe
Poproszę porozmawiać ze swoim terapeutą na temat jego oczekiwań. Moja sugestia - na sesji można przeczytać swoje zapiski. Lęk przed rozmową na temat swoich trudności również jest tematem do terapii.