Jestem seksoholikiem z powodu dużego popędu seksualnego i częstej erekcji. Zajmuje mi to dużo czasu

2 odpowiedzi
Jestem seksoholikiem z powodu dużego popędu seksualnego i częstej erekcji. Zajmuje mi to dużo czasu i przeszkadza w nauce i pracy. Zastanawiam się czy mój zbyt wysoki popęd i częste erekcje nie biorą się, np. z powodu picia dużej ilości kawy z dużą ilością cukru.
Czy kawa zwiększa częstość erekcji i popędu? Czy picie kawy w mniejszych ilościach mogłoby zmniejszyć popęd i częstość erekcji, czy taki skutek da tylko całkowita rezygnacja z kawy? Czy też całkowite odstawienie kawy nic nie da?
Po jakim czasie od całkowitego odstawienia kawy zmniejszy się popęd i częstość erekcji?
Po jakim czasie po nagłym odstawieniu kawy przejdą skutki odstawienne w postaci zmęczenia?
Jak odstawić kawę?
Dzień dobry
Jestem terapeutą medycyny chińskiej ,która diagnozę opiera na bezpośrednim kontakcie z pacjentem. Więc postawienie dokładnej diagnozy na podstawie tego opisu jest trudne.
Spróbuję jednak coś doradzić.
Myślę, że Pana objawy wynikają z nadmiaru gorąca w organizmie.
Niestety kawa bardzo wzmaga ten stan. Podobnie czarna i zielona herbata, oraz czerwone wino i mocny alkohol.
Należałoby je wykluczyć z diety . Pokarmami potęgującymi Pana objawy są też pokarmy smażone, ostre przyprawy jak pieprz papryka, również sól.
Pokarmy zalecane to;
gulasze wieprzowe, mięso kaczki ,karp, ostrygi, zupy z dużą ilością warzyw.
Ważne są warzywa i owoce:
kapusty, szparagi, marchew, gruszki, winogrona w postaci surówek ,soków.
Ważne są też EMOCJE!!!
To one bardzo podgrzewają nasz organizm. Trzeba się nauczyć radzić ze stresem.
Koniecznie też trzeba spać ok 7 h na dobę.
Pomocna byłaby też akupunktura.
Życzę powodzenia.
Pozdrawiam

Dzień dobry. Nie sądzę, żeby picie kawy miało wpływ na zbyt wysoki popęd seksualny. Żywienie oczywiście wpływa na sferę seksualną, jednak żaden pokarm nie będzie wywoływać takich efektów. Warto udać się do psychologa, najlepiej seksuologa, który doradzi jak radzić sobie z Pana problemem.