Jestem nieszczęśliwie zakochana od 2 lat, pomimo iż jestem w małżeństwie, obecnie separacji, dłużej

2 odpowiedzi
Jestem nieszczęśliwie zakochana od 2 lat, pomimo iż jestem w małżeństwie, obecnie separacji, dłużej już nie mogłam udawać, że jest dobrze, bo nie jest. Mąż bez przerwy domagał się sexu, a ja mam dość. Nie wiem co mam robić, nie wiem czy go kocham nadal, on zadaje pytanie. Rok temu przeszłam psychozę, brałam leki 3 miesiące, możliwe, że przez to, albo nazbierało się przez 21 lat, ojciec były alhoholik, psychiczne znęcanie, praca nie dająca satysfakcji, zwolniłam się po 13 latach. Czy ja sobie poradzę? Matka stoi za mężem, 7 lat temu to on szlajał się po barach tyle lat, żadnego wsparcia, rozmów, wcześniej depresja przez lekarkę która spowodowała poronienie, tyle lat siedziało mi to w głowie. Rok temu szpital psych. Masakra, może dobrze, że tam trafiłam, bo żyję, tylko jak teraz po tym wszystkim, wszystko w pamięci, nie daje rady, nieraz się trzymam, ale nie raz mam dość, trzyma mnie przy życiu córka, tylko to bo syn jest uzależniony od komp. I ma mnie za nic, bo się dowiedział o tamtym, który i tak ma mnie gdzieś.
Dzień dobry. W tych kilku linijkach tekstu wyrzuciła Pani z siebie tyle trudnych zdarzeń i emocji... Możliwe, że to dopiero wierzchołek góry lodowej. Być może w pewnym momencie "nazbierało" się tyle, że nie dało się już wytrzymać i zareagowała Pani psychozą. Wygląda na to, że usiłowała Pani zadowolić wszystkich gubiąc przy tym siebie. Zachęcam Panią do kontaktu z psychoterapeutą. W procesie psychoterapii można przyjrzeć się swojemu życiu z innej perspektywy i odnaleźć siebie. Pozdrawiam serdecznie i trzymam za Panią kciuki! Agnieszka Gudaniec

Jestem przekonany, że aby uporządkować swoje życie
powinna Pani skorzystać z konsultacji psychoterapeutycznej .
Myślę, że nawet kosultacja online spełniłaba swoją rolę.
Jednak ważne aby Pani nie zwlekała.
Pozdrawiam serdecznie
krzysztof Dudziński