Adresy (2)

Pracownia Dobrej Praktyki ul. Gajowa 22/1, Koźle, Kędzierzyn-Koźle
Gabinet Psychoterapii i Rozwoju Osobistego Agnieszka Gudaniec


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Gotówka, Przelew na konto
77 443..... Pokaż numer


W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online • 120 zł


Zapłacisz podczas umawiania konsultacji online. Czekamy na Twoją płatność 30 minut – jeśli w tym czasie nie zostanie zrealizowana, będziemy musieli odwołać Twoją rezerwację.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.


30 minut przed konsultacją dostaniesz SMS i e-mail z linkiem do konsultacji online. Kliknij i poczekaj na specjalistę. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, a w konsultacji możesz uczestniczyć zarówno za pośrednictwem komputera, jak i smartfona.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Moje doświadczenie

O mnie

➡️ ➡️ ➡️ WWW.AGNIESZKAGUDANIEC.PL Prowadzę psychoterapię indywidualną, partnerską i rodzin w gabinecie stacjonarnym w Kędzierzynie -Koźlu oraz onli...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Stres
 • Lęki
 • Kryzys w związku
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • SWPS Wydział Zamiejscowy w Katowicach – studia magisterskie na kierunku psychologia, specjalność kliniczna
 • Uniwersytet Opolski - studia magisterskie na kierunku filologia angielska, specjalność nauczycielska
 • Katowicki Instytut Psychoterapii - Kurs Psychoterapii w podejściu integracyjnym: systemowo – ericksonowskim; kurs jest pięcioletnim szkoleniem, atestowanym przez Sekcję Naukową Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego (zakończenie szkolenia planowane w 2020 roku)
Zobacz więcej

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Znajomość języków

Angielski

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja online


120 zł

Konsultacje online


Konsultacja psychologiczna


Pracownia Dobrej Praktyki ul. Gajowa 22/1, Kędzierzyn-Koźle

od 120 zł

Gabinet Psychoterapii i Rozwoju Osobistego Agnieszka Gudaniec

Konsultacja psychologiczna
Konsultacja psychologiczna trwa 50 minut. Jest to krótkotrwała forma pomocy, która ma na celu wsparcie pacjenta, dokonanie wstępnej diagnozy jego problemów oraz udzielenie informacji na temat dalszych działań, jakie pacjent może podjąć w celu ich rozwiązania. W niektórych przypadkach psycholog może zasugerować konsultację medyczną np. u lekarza psychiatry, internisty czy neurologa lub specjalistyczną diagnozę psychologiczną. Dla niektórych pacjentów skuteczną formą pomocy będzie psychoterapia lecz nie zaleca się jej każdej osobie. Często wystarczy psychoedukacja, czyli wyjaśnienie klientowi natury problemu i wskazanie sposobów samodzielnego radzenia sobie. W takim przypadku zwykle odbywa się jedno lub kilka spotkań konsultacyjnych.


Konsultacja psychoterapeutyczna


Pracownia Dobrej Praktyki ul. Gajowa 22/1, Kędzierzyn-Koźle

120 zł

Gabinet Psychoterapii i Rozwoju Osobistego Agnieszka Gudaniec

Konsultacja psychoterapeutyczna trwa 50 minut. Jest to pierwsze spotkanie, lub kilka pierwszych spotkań pacjenta z psychoterapeutą, które ma pomóc w podjęciu decyzji o rozpoczęciu terapii u danego specjalisty. Podczas konsultacji pacjent może bliżej przyjrzeć się swoim aktualnym trudnościom i określić jakiej zmiany oczekuje. Bardzo istotne jest też poznanie samego terapeuty i jego stylu pracy. Warto rozpocząć psychoterapię u osoby, która Ci odpowiada osobowościowo, przy której czujesz się bezpiecznie. Nawiązanie relacji terapeutycznej polegającej na wzajemnym szacunku i zaufaniu jest warunkiem koniecznym skutecznej psychoterapii. Dlatego zanim zdecydujesz się na psychoterapię możesz podczas konsultacji odpowiedzieć sobie na pytanie: Czy chcę by właśnie ta osoba towarzyszyła mi w drodze do zmiany?


Psychoterapia indywidualna


Pracownia Dobrej Praktyki ul. Gajowa 22/1, Kędzierzyn-Koźle

od 120 zł

Gabinet Psychoterapii i Rozwoju Osobistego Agnieszka Gudaniec

Psychoterapia indywidualna przebiega w formie regularnych spotkań w stałych, uzgodnionych wspólnie z terapeutą, terminach. Najczęściej odbywa się jedna, trwająca 50 minut sesja w tygodniu.
Psychoterapia to proces, w którym pacjent może dokonać trwałej zmiany swojego zachowania, sposobu myślenia oraz przeżywania emocji. W zależności od rodzaju wnoszonego przez klienta problemu oraz celów uzgodnionych w kontrakcie terapeutycznym, proces ten może zająć od kilku tygodni do kilku lat.
Warto się wybrać do psychoterapeuty, gdy takie rozwiązanie zasugeruje lekarz lub psycholog oraz wówczas, gdy samodzielne próby rozwiązania problemu nie przynoszą trwałego efektu.
Na psychoterapię indywidualną zapraszam osoby pełnoletnie, niezależne ekonomicznie. W przypadku, gdy terapii potrzebuje dziecko lub młoda dorosła osoba zależna finansowo od rodziców zapraszam całą rodzinę na sesje psychoterapii rodzin.


Psychoterapia online


Pracownia Dobrej Praktyki ul. Gajowa 22/1, Kędzierzyn-Koźle

od 120 zł

Gabinet Psychoterapii i Rozwoju Osobistego Agnieszka Gudaniec

Terapię online prowadzę poprzez komunikator Skype lub WhatsApp. Możliwa jest również opcja rozmowy telefonicznej. W tej formie prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych oraz par. Terapia rodzin możliwa jest tylko w gabinecie stacjonarnym. Terapia online jest przeciwwskazana w przypadku, gdy osoba ma myśli samobójcze, znajduje się w stanie psychozy lub z innego powodu wymaga hospitalizacji w oddziale psychiatrycznym. Wówczas konieczny jest osobisty kontakt z terapeutą.


Terapia par


Pracownia Dobrej Praktyki ul. Gajowa 22/1, Kędzierzyn-Koźle

od 170 zł

Gabinet Psychoterapii i Rozwoju Osobistego Agnieszka Gudaniec

Psychoterapia par i małżeństw przebiega w formie sesji odbywających się w stałych, uzgodnionych wspólnie z terapeutą terminach. Częstotliwość spotkań jest nieco mniejsza, niż w przypadku terapii indywidualnej. Kilka pierwszych sesji zwykle odbywa się co tydzień. Natomiast w miarę trwania terapii odstępy miedzy spotkaniami wydłużają się do jednego na dwa tygodnie. Długość sesji to 60 minut.
Psychoterapia partnerska przeznaczona jest dla osób będących w formalnym lub nieformalnym związku, które doświadczają różnego rodzaju trudności w relacji lecz pragną pielęgnować swój związek i mają gotowość do wspólnej pracy.
Na sesje terapii partnerskiej zawsze zapraszam dwie osoby będące w związku. Wyjątek może stanowić pierwsze konsultacyjne spotkanie, podczas którego przyjmuję zgłoszenie do terapii od jednego z partnerów. Ta zasada pozwala terapeucie zachować neutralność, która jest warunkiem koniecznym skutecznej pracy z parą.

Pozostałe usługi

Psychoterapia rodzinna


Pracownia Dobrej Praktyki ul. Gajowa 22/1, Kędzierzyn-Koźle

od 250 zł

Gabinet Psychoterapii i Rozwoju Osobistego Agnieszka Gudaniec

Psychoterapia rodzin odbywa się w formie regularnych spotkań z całą rodziną. Stosowana jest wówczas, gdy trudności dotykają dziecka lub młodej osoby dorosłej zależnej od rodziców. Spotkania wszystkich członków rodziny umożliwiają zrozumienie przyczyn trudności i wypracowanie rozwiązań. Wspólna praca rodziców i dzieci zwiększa skuteczność terapii.
Psychoterapię rodzin współprowadzę z drugim terapeutą. Sesje trwają 60 minut, odbywają się zwykle raz na dwa tygodnie.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
10 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
D
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i Rozwoju Osobistego Agnieszka Gudaniec konsultacja psychoterapeutyczna

Witam. Dawid z tej strony. Bardzo mocno polecam Panią Agnieszke. Dla mnie byla to bardzo ciezkie decyzja wizyta u psychoterapeuty balem sie balem sie co pomysli sobie ten lekarz lecz po spotkaniu stwierdzam ze nie bylo tak zle. Bede staral sie pracowac nad soba na ile starczy mi sil. Problemow duzo nawarstwilo sie zbagatelizowalem te problemy a teraz przez to cierpie. Mam nadzieje i wierze w to ze kolejne wizyty/spotkania daja mi sile aby z tych problemow wyjsc. Dziekuje i raz jeszcze bardzo mocno polecam Panią Agnieszke.

mgr Agnieszka Gudaniec

Dziękuję Panie Dawidzie. Często trudno jest podjąć decyzję o wizycie u psychoterapeuty. Najtrudniej jest zrobić pierwszy krok, a Pan ma już to za sobą. Jest Pan silnym i konsekwentnym człowiekiem. Skoro podjął już Pan decyzję, by wyjść z problemów to z nich Pan wyjdzie. Ciekawe co chciałby Pan zaprosić w ich miejsce?
PS. Nie jestem lekarzem. Niestety portal wszystkich specjalistów przedstawia jako lekarzy. To wprowadza często w błąd. Lekarz to osoba po studiach medycznych, a ja ukończyłam studia magisterskie na kierunku psychologia, więc jestem psychologiem :)


R
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacje online konsultacja online

Jestem bardzo zadowolona z terapii, którą podjęłam. Pani Agnieszka jest bardzo sympatyczną, otwartą, pełną zrozumienia i ciepła osobą.
Sesje w większości miały formę online i mimo drobnych problemów technicznych (z mojej strony) Pani Agnieszka zadbała o to aby spotkanie mogło się odbyć bez zakłóceń.
Terapia była krótka, bo poczułam się znacznie lepiej. Nie mniej jednak jestem przekonana, że jeszcze kiedyś będę miała okazję wznowić terapię. Sama możliwość samopoznania, samodoskonalenia, poznania relacji z innymi, często spojrzenia na sytuację z dystansem daje duże możliwości zmian na lepsze.
Zdecydowanie polecam.

mgr Agnieszka Gudaniec

Dziękuję Pani Renato. Nadal jestem zadziwiona tym jak szybko wprowadziła Pani potrzebne zmiany i poczuła się Pani lepiej! Zachęcam do dalszego podążania za własną intuicją.


E
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacje online konsultacja online

Pani Agnieszka to godny polecenia psychoterapeuta. Swoim ciepłem oraz życzliwością wzbudza ogromne zaufanie pacjenta. Co ważne w terapii, nie narzuca swojego zdania i wskazuje gdzie leży problem. Potrafi również słuchać i podpowiada jak można rozwiązać dany problem. Pani Agnieszka dodaje otuchy oraz nadzieji, co sprawia, że duży problem staje się bardzo mały. W moim przypadku terapia z Panią Agnieszką przyniosła porządne efekty i teraz wiem, że w trudnych momentach dam sobie radę. Dziękuję za pomoc.

mgr Agnieszka Gudaniec

Dziękuję za opinię. Odczuła Pani szybko efekty terapii dzięki ogromnej motywacji do zmiany. A to dopiero początek...Ciekawe co dobrego jeszcze Panią czeka?


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i Rozwoju Osobistego Agnieszka Gudaniec psychoterapia online

Dzięki pani Agnieszce czuję, że odzyskuję swoje życie, albo że w ogóle zaczynam je mieć:)Jest wspaniałym fachowcem i jestem szczęściarą, że trafiłam właśnie na tą terapeutkę. Do terapii podchodziłam już dwukrotnie w swoim życiu(z innymi terapeutami) ,ta jest trzecia i na pewno ostatnia! Pani Agnieszka dokonała/dokonuje cudu z moją duszą, widzę pozytywne zmiany w sobie o których nawet mi się nie śniło. Mieszkam za granicą i nie miałam możliwości skorzystać z terapii stacjonarnej dlatego prowadzimy terapię na Skype i uważam, że w dzisiejszych czasach to jest błogosławieństwo, nie muszę wychodzić z domu a mam fachową i profesjonalną pomoc w swoim domowym zaciszu. Pani Agnieszka jest niezwykłym terapeutą, jest ciepłym i wyrozumiałym człowiekiem i ma wielki talent odkrywania w człowieku jego "usterek" nawet jeśli sami nie do końca wiecie co jest z Wami "nie tak". Słyszałam niejednokrotnie, że aby terapia się udała musi "zaiskrzyć" pomiędzy pacjentem a terapeutą. I to jest prawda, dziś wiem że lepiej trafić nie mogłam. Jeśli to czytasz to wiedz, że dzięki terapii z p Agą odmieniam naprawiam ciągle moje życie- tak jak zawsze chciałam. Jej pomoc jest nieoceniona. Polecam z całego serca!!!

mgr Agnieszka Gudaniec

Dziękuję Pani Ewo. Posiada Pani ogromne pokłady energii i wszelkich zasobów, by odmieniać swoje życie. Być może właśnie teraz przyszedł czas, by z nich czerpać pełnymi garściami!


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Zgłosiłam się do Pani Agnieszki z powodu arachnofobii. Na widok każdego, nawet małego pająka reagowałam panicznym, irracjonalnym lękiem. Nie byłam w stanie wrócić do pomieszczenia, w którym zobaczyłam pająka dopóki ktoś go skutecznie nie usunął. Podczas kilku sesji udało mi się całkowicie pozbyć problemu. Przekonałam się, że Pani Agnieszka jest bardzo skuteczną terapeutką. Zdecydowanie polecam!

mgr Agnieszka Gudaniec

Dziękuję Pani Joanno. Bardzo się cieszę, że teraz Pani skutecznie SAMA sobie radzi z pająkami. Udało się tak szybko uporać z problemem dzięki Pani ogomnemu zaangażowaniu w terapię i przekonaniu, że zmiana jest możliwa. Życzę Pani podobnej determinacji w realizacji wszystkich życiowych celów.


Z
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Pani Agnieszka jest osobą bardzo profesjonalną i zaangażowaną w terapię.
Naprawdę zależy jej, żeby pacjent odzyskał dobre samopoczucie, a jednocześnie konstruktywnie rozwiązał swój problem. Bardzo pomocne w terapii jest jej poczucie humoru i wewnętrzne ciepło. Jest bardzo miła w kontakcie, co pozwala przełamać stres zwlaszcza przy pierwszej wizycie.
Bardzo mi pomogła w trudniej życiowej sytuacji, więc mogę ją z czystym sumieniem polecić. :)

mgr Agnieszka Gudaniec

Dziękuję bardzo za opinię. Życzę Pani pokoju w sercu i samych konstruktywnych rozwiązań.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Witam. Z panią Agnieszką spotykam się na sesjach terapeutycznych przy użyciu Skype'a. Nie wpływa to ujmująco na jakość terapii, czuć,że czas, w którym się spotykamy jest przeznaczony w 100% dla nas. Same sesje charakteryzują się wysokim poziomem zrozumienia, współczucia i zaangażowania. Pani Agnieszka potrafi wysłuchać, pomaga przechodzić przez trudne momenty. Zamiast dawania gotowych rozwiązań i truizmów zachęca do pracy nad samym sobą dzięki czemu czyni terapię skuteczną.
Serdecznie polecam.

mgr Agnieszka Gudaniec

Dziękuję Panie Krzysztofie. Z przyjemnością obserwuję zmiany jakie wprowadza Pan w swoim życiu i podziwiam Pana silną wolę w pracy nad sobą. Życzę dalszych sukcesów!


P
Użytkownik zweryfikowany

Zdecydowałam się na kontakt z Panią Agnieszką na emigracji, kiedy doświadczałam kryzysu zawodowego (sesje odbywały się przez Skype'a). Spotkania z Panią Agnieszką pomogły mi przedefiniować swoje potrzeby i podjąć dalsze decyzje. Dodatkowo, na kilku spotkaniach odbyłyśmy sesje relaksacyjne, które pomogły mi się wyciszyć i odprężyć. Polecam Panią Agnieszkę, ze względu na jej profesjonalizm, a także ciepło i serdeczność, dzięki którym sesje odbywały się w bezpiecznej i pełnej zrozumienia atmosferze.

mgr Agnieszka Gudaniec

Dziękuję bardzo za ciepłe słowa. Udało się Pani bardzo szybko uporać z kryzysem dzięki pełnej determinacji i zaangażowaniu w dążeniu do postawionych sobie celów.


T
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Jesteśmy z żoną w trakcie terapii on line z panią Agnieszką , dostaliśmy ogromne wsparcie podczas sesji i dzięki temu dalej pracujemy nad swoim związkiem , a było między nami już bardzo źle , według nas jest to terapeuta z profesjonalnym podejściem a do tego po prostu bardzo "ciepła" osoba z którą szybko nawiązuje sie dobry kontakt .
pozdrawiamy Tobiasz i Olga

mgr Agnieszka Gudaniec

Dziękuję Państwu. Jestem pełna podziwu dla Waszej uważności na siebie nawzajem i czułości z jaką na siebie patrzycie. Trzymam za Was kciuki!


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu psychoterapia

Kiedy zdecydowałam się podjąć psychoterapię on-line, mój wybór padł na panią Agnieszkę - odpowiadały mi jej kompetencje oraz intuicyjnie czułam, że będę mogła jej zaufać i czuć się bezpiecznie na terapii. Nasze sesje odbywały się przez Skype, ale nie odczułam, żeby wpłynęło to na jakość usługi. Pani Agnieszka jest nie tylko profesjonalną, ale również bardzo serdeczną terapeutką, co pozwoliło mi przejść przez niełatwy okres w moim życiu. Zdecydowanie polecam!

mgr Agnieszka Gudaniec

Dziękuję bardzo za Pani odpowiedzialne i twórcze zaangażowanie w terapię. Dzięki temu praca z Panią to dla mnie prawdziwa przyjemność i satysfakcja.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

25 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Około tygodnia temu rozpoczęła się przerwa w zwiazku z moją dziewczyną. Mimo planów na wspólne mieszkanie oraz rocznicowych (jesteśmy ze sobą od prawie dwóch lat i zbliża nam się rocznica w sierpniu) ostatnio często się kłóciliśmy o nawet prozaiczne rzeczy. Dzieląca nas odległość to ok. 170 km, ona jest typem introwertyczki, ja przeciwnie, natomiast różnica wieku między nami to 4 lata. Ostatnio oboje mamy stresujący okres w naszych życiach, choroba mojej mamy, jak i problemy rodzinne u partnerki,ale zawsze byliśmy dla siebie wsparciem. Wg mnie problemem było złamanie równowagi zaangażowania (po około roku bardziej zacząłem się udzielać w naszej relacji). Partnerka wydawała się wycofywać, ostatnio odmówiła spotkania. Dostawałem sprzeczne sygnały, gdyż wydawało mi się, że na naszym wyjeździe (2 tygodnie przed jej checią rozstania) wszystko sobie wyjaśniliśmy i wyznalismy miłość. Tydzień temu zadzwoniła do mnie, wyznając iż jestem cudownym chłopakiem, najlepszym jakiego miała i wie, że błbym dla niej w stanie zrobić wszystko ale ostatnimi czasy nie jest pewna uczuć do mnie, czy to jednak miłość czy przyjaźń, płakała w trakcie tego wyznania. Przez większość czasu układało się nam dobrze, widziałem isłysałem od jej przyjaciółek że jest szczęśliwa, niemniej ostatnie pasmo kłótni i mojego narzucania się najpr. spowodowały odsuniecie się dziewczyny. Zgodziła się na miesiąc przerwy, ale bez obietnicy że do siebie wrócimy. Mimo upłynięcia 8 dni dalej się nie pozbierałem. Chciałbym ją odzyskać. Czy przerwa w tym przypadku jest dobrym rozwiązaniem? Jakie kroki podjąć dalej? Dziękuję za poradę.

  Dziewczyna powiedziała, że nie jest pewna swoich uczuć i potrzebuje separacji. Może trzeba jej posłuchać. Nie da się kogoś zmusić do tego, żeby coś poczuł. Pozdrawiam. Agnieszka Gudaniec

  mgr Agnieszka Gudaniec

 • Pytanie dotyczące nerwica

  Na początek chciałam powiedzieć że od wieku młodzieńczego mialam problemy ze sobą, wilekrotnie bylam u psychologów i psychiatrów. Odkad pamiętam mialam problemy ze złością, ale od kilku lat nie radzę sobie ze samą sobą. Wytarczy jedno słowo lub sytuacja i wpadam w złość, potrafię zbić psa który mnie zdenerwował lub nawet popchnąć mojego partnera. Wygaduję straszne rzeczy tylko po to by urazić druga osobe ,skrzywdzić i zmanipulować-zeby tylko osiągnąć jakiś swój cel. Zauważyłam, że złość pojawia się wtedy kiedy nie jest coś po mojej myśli- podejrzewam ze to moje ego chce kontrolowac i władać a nie zawsze wszystko może-wtedy pojawia się złość i agresja. Najgorsze jest to że po takiej"akcji" dużo rzeczy zapominam- to co powiedziałam bądź jak się zachowałam. Poprostu wpadam w szał, staje się irracjonalna ,a później nawet nie pamiętam co powiedziałam lub uczyniłam. Również zauważyłam ,że złość pojawia się zamiast innych emocji typu smutek,żal lub strach. Obecnie bardzo jest to dla mnie uciążliwe ponieważ niszczy to relacje moje z ludźmi których kocham, a mój partner ma poprostu mnie dość :( czasami myślę też o śmierci i wydaje się że to jedyna droga bo tak bardzo krzywdzę ludzi i siebie i nic jie ma sensu na tym świecie. Dodam jescze ze mam dużą niedoczynności tarczycy i biorę leki. Bardzo proszę o pomoc.

  Pisze Pani o wielokrotnych wizytach u psychologów i psychiatrów. Czy były to pojedyncze konsultacje? Czy zdecydowała się Pani na psychoterapię, czyli zbudowanie relacji terapeutycznej z jednym terapeutą w dłuższym czasie? Kolejne pytanie, które się nasuwa: czy biorąc leki na niedoczynność tarczycy systematycznie robi Pani badania i konsultuje się z endokrynologiem? Niewyrównana niedoczynność tarczycy może nasilać problemy, o których Pani pisze. Skoro pojawiają się często myśli o śmierci i brak poczucia sensu, jest to sygnał, że trzeba zawalczyć o siebie. Warto szukać dalej i znaleźć terapeutę z którym Pani "zarezonuje", zaufa i zaprosi, by towarzyszył Pani w drodze do zmiany. Serdecznie tego Pani życzę. Pozdrawiam. Agnieszka Gudaniec

  mgr Agnieszka Gudaniec

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

➡️ ➡️ ➡️ WWW.AGNIESZKAGUDANIEC.PL Prowadzę psychoterapię indywidualną, partnerską i rodzin w gabinecie stacjonarnym w Kędzierzynie -Koźlu oraz onli...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Stres
 • Lęki
 • Kryzys w związku
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • SWPS Wydział Zamiejscowy w Katowicach – studia magisterskie na kierunku psychologia, specjalność kliniczna
 • Uniwersytet Opolski - studia magisterskie na kierunku filologia angielska, specjalność nauczycielska
 • Katowicki Instytut Psychoterapii - Kurs Psychoterapii w podejściu integracyjnym: systemowo – ericksonowskim; kurs jest pięcioletnim szkoleniem, atestowanym przez Sekcję Naukową Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego (zakończenie szkolenia planowane w 2020 roku)
Zobacz więcej

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Psychoterapia

Staże

 • Szpital Psychiatryczny w Toszku

Certyfikaty


Znajomość języków

Angielski

Powiązane wyszukiwania