Jestem ciekawy czy układa pani tez diety sportowe ponieważ nie poszukuje zwykłej diety lecz dietyty

11 odpowiedzi
Jestem ciekawy czy układa pani tez diety sportowe ponieważ nie poszukuje zwykłej diety lecz dietyty przystosowanej pod sportowców
Witam serdecznie, zajmuje się również układaniem diet dla osób o wzmożonej aktywności fizycznej, czy dietą o zwiększonej ilości kalorii, składników odżywczych oraz ich odpowiednim rozkładem, w zależności od rodzaju i czasu trwania aktywności. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji zachęcam do kontaktu (wszystkie dane znajdzie Pan na mojej stronie internetowej)
Pozdrawiam,
Barbara Dąbek

Witam. Tak, układam diety dla sportowców. Zapraszam na konsultacje.
Nie prowadzę sportowców. Od tego są dietetycy sportowi.
Witam,
uczciwie powiem, że nie specjalizuję się w dietach dla sportowców lecz w dietoterapii chorób i dietach redukcyjnych. Zachęcam więc do wizyty u specjalisty z zakresu dietetyki sportowej.
Pozdrawiam serdecznie
mgr Karina Nowak
dietetyk kliniczny
Nie stosuję suplementów diety, ani odżywek białkowych, ale układam diety wysokobiałkowe tak zbilansowane, aby nie zrobiły zniszczeń w organizmie. Pozdrawiam
Tak układam ????O jaki sporcie mówimy?
Dzień dobry,

Tak, współpracuję na co dzień również z osobami regularnie uprawiającymi sport, w tym sportowcami zawodowymi z dyscyplin sylwetkowych i sztuk walki.

Oczywiście zapraszam do współpracy :)

Z wyrazami szacunku,
Mateusz Durbas
Tak , oczywiście układam takie diety
Witam,

Oczywiście układam diety dla sportowców, współpracuję np: z zawodnikami MMA, kulturystami, pływakami i biegaczami.
Prowadzę również zawodników przez cały okres przygotowań do walk oraz stania na scenie.
Pozdrawiam serdecznie i zapraszam,
Piotr Żeberkiewicz dietetyk
Witam,
Tak, specjalizuje się w dietach dla sportowców.
Serdecznie zapraszam do kontaktu.
Martyna Kabzińska
Dzień dobry, specjalizuję się głównie w dietach skierowanych do osób aktywnych fizycznie, zarówno amatorom jak i profesjonalistom. Pomagam także dobrać odpowiednią suplementację, kiedy istnieje taka potrzeba. Zapraszam do kontaktu, jesli jest Pan zainteresowany współpracą, pozdrawiam Natalia Dziedzic - dietetyk.