Jestem 4,5 roku po laserowej korekcji. Wada z -10,5 usunięta do 0,75. Aktualnie jedno Oko 1,5,drugi

1 odpowiedzi
Jestem 4,5 roku po laserowej korekcji. Wada z -10,5 usunięta do 0,75. Aktualnie jedno
Oko 1,5,drugie 2,75. Aktualnie dostałam terapie kroplami monoprost na nadciśnienie wewnątrzgałkowe. Cisnienie problemowe od
Zawsze. Długotrwały stres. W OCT gorzej w lewym oku. Zanim okolotarczowy. Scienczenie ścian w obu. Czy możliwe jest zafałszowanie wyniku przez
Cisnienie? Rok temu podobno
Było bez zmian z ostrością. Czy po kuracji cisnienia ostrość sie poprawi? Czy możliwa jest rekorekcja wzroku? Czy ortokorekcja to opcja dla mnie? Czy lepiej nosić juz szkła badz okulary choc Raczej sobie
Radzę bez. Z gory Dziekuje za odpowiedz.
Witam, grubość rogówki (pachymetria) wpływa na wynik pomiaru ciśnienia wewnątrzgałkowego. Należy poinformować osobę wykonującą badanie, iż jest pani po korekcji laserowej. Możliwa jest regresja wady wzroku. U niektórych pacjentów możliwa jest rekorekcja wady wzroku po wnikliwych badaniach kwalifikacyjnych. Proszę postępować według zaleceń ośrodka w którym wykonywała Pani zabieg laserowy. Bardzo ważne jest także prawidłowa terapia jaskry.