Jestem 2 tygodnie po wykonaniu ablacji laserowej metaplazji trójkąta pęcherza moczowego. Badanie his

1 odpowiedzi
Jestem 2 tygodnie po wykonaniu ablacji laserowej metaplazji trójkąta pęcherza moczowego. Badanie histopatologiczne potwierdziło metaplazję płaskonabłonkową bez cech dysplazji. Cystoskopia wykazała również przewlekłe zapalenie pęcherza. Ostatnie posiewy moczu przed zabiegiem były ujemne. Nadal odczuwam dolegliwości takie jak, pieczenie cewki moczowej, częste parcie na mocz, ogólne osłabienie, brak apetytu. Jak długo jeszcze te dolegliwości moga potrwać i czy jest szansa, że całkowicie ustąpią? Nie zażywam obecnie żadnych leków, jedynie Urovaxom. Kobieta, lat 44.
Szanowna Pani, należy rozważyć wykonanie posiewu moczu oraz wdrożenie empirycznej ( próbnej ) antybiotykoterapii.

Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online

Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.
  • Z troski o Wasze zdrowie nie publikujemy informacji o dawkowaniu leków.

Ta wartość jest za krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.


Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.