Jeśli żylaki na nogach są bardzo mało widoczne (a bardziej poszerzone żyły niż żylaki) to czy kremy/

2 odpowiedzi
Jeśli żylaki na nogach są bardzo mało widoczne (a bardziej poszerzone żyły niż żylaki) to czy kremy/maści typu na zmniejszenie coś pomogą?
Do pewnego etapu choroby specjalistyczne kremy mogą wydawać się pomocne, działając na skutek,. nie mniej jednak jeśli nie zostanie zlikwidowana przyczyna powstawia żylaków, n dłuższy etap kremy wydadzą się nie zatrzymać choroby, gdyż ona ma podłoże wewnątrz organizm, w trybie życia, w codziennym żywieniu, być może również poprzez stosowanie jakichś leków, środków farmakologicznych i innych składników typu używki. Proszę o konatakt i rezerwacje miejsca na konsultacji w celu ustalenie przyczyn w żywieniu i trybie życia oraz ustaleniu terapii profilaktycznej, zapobiegającej tworzeniu się procesu zmian w naczyniach krwionośnych w układzie krążenia. Być może trzeba popracować będzie nad wątroba i jelitem, być może problem jest z zaparciami lub niestrawnością, albo system pracy zbyt długo na nogach. Poprzez wywiad, można ustalić przyczyny i im skutecznie zapobiegać, metodami naturalnymi.
renatazarzycka.pl/2014/04/nadcisnienie-tetnicze-krwi-miazdzyca-choroby-serca/

Dość prosta kwestia - wytarczyło by odpowiednio zadbać o samą budowę naczyń krwionośnych - przeciwzapalna dieta oraz dodatki takie jaki witamina C, Arginina czy smootfie z buraka.

Żyły i naczynia nie psuja się same - psują się bo brakuje im składników do odbudowy lub nie mają do tego warunków ( podwyższony ciągły stan zapalny organizmu)

Sugeruję wizytę: Konsultacja dietetyczna - 100 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.