Jeśli badanie nasienia wykazało brak plemnikow a zawiera komórki okrągłe czy to sa komórki z których
1
odpowiedzi
Jeśli badanie nasienia wykazało brak plemnikow a zawiera komórki okrągłe czy to sa komórki z których powstają plemniki?
Jeżeli badanie nasienia wykazało brak plemników, to raczej stwierdzone komórki okrągłe też nie są komórkami związanymi z produkcją plemników (czyli komórkami nabłonkowymi pochodzącymi z warstwy wyścielającej męski układ rozrodczy i będącymi prekursorami plemników), a raczej są leukocytami lub granulocytami, czyli komórkami odpornościowymi.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Czy osoba z niezróżnicowana choroba tkanki łącznej , może wykonać zabieg w czerwień wargowa kwasem Teosyal . Od kilku lat nie ma objawów choroby po za zespołem Reyounda.
- Po 10 latch od mastektomii , na scyntografii kosci wyszło mojej mamie jakies ognisko na kregosłupie ( 5 kra). Co lekarz to inna opinia (neurochirurch, onkolog) ,...że naczyniak, tłuszczak albo rak. Jakie badania wykonac zeby to dokładnie zweryfikowac?? do kogo sie udać??
- Jak poradzić sobie z chorobliwą zazdrością i kontrola swoich emocji?
- W zeszłym tygodniu dowiedziałam się, że na siatkówce obu oczu mam zmiany degeneracyjne, lekarz sugeruje laseroterapię siatkówki. W niedługim czasie planowałam wyjazd do parku rozrywki, stąd pytanie - czy jazda na rollercoasterze może pogorszyć stan siatkówki? Z góry dziękuję za odpowiedź.
- Moja partnerka pomawia mnie o alkoholizm i mam z tego pomawiania problemy. Ostatnim razem zadzwoniła na policję, że jestem pod wpływem alkoholu robię awantury i wziąłem 15 tabletek zopiclonum. Zabrali mnie na toksykologie i po stwierdzeniu, że nie ma zopiclnum zwolnili mnie ze szpitala. Wypiłem…
- Mój tato (69lat) 21 czerwca miał zabieg wycięcia woreczka zółciowego metodą laparoskopową. Wynik badania histopatologicznego jest następujący: Opis makroskopowy: Rozcięty peęcherzyk żółciowy dł 7cm., śr 3,5cm, ściana grubości 0,2cm, na powierzchni błony śluzowej w okolicy dna pęcherzyka guzowate…
- Czy oparzenie chemiczne kończyn dolnych (beton) jest przeciwskazaniem do planowanego zabiegu usunięcia pęcherzyka żółciowego?
- Uderzyłem się w lewe jądro ból był ogromny po uderzeniu czuje również ból po lewej stronie promieniujacy w górę. Co mogło się uszkodzić? I po ilu dniach powinienem się zgłosić na badania gdyby ból nie ustąpił Dodam że obecnie jestem w Bułgarii
- Mam fobie społeczną. Bardzo nie lubię przebywać w dużym gronie ludzi,bo czuję się nie komfortowo i zaraz się denerwuje.. dłonie mi się trzęsą i czuję jak dostaje wypieków na twarzy.. bardzo się tego wstydzę.. :( nie wiem co robić..,najlepiej czuję się sama.. już nawet przestałam wychodzić na…
- Choruje na Zzsk, obecnie jestem na:Nolpaza 1×20 mg, Sulfasalazyna 3×2 tabletki, czasem jak jest pogorszenie Aglan 7,5 mg. Bardzo chciałabym zajść w ciążę ale obawiam się wpływu tych leków na dzidziusia. Bardzo proszę o informację czy w ogóle można te leki brać w czasie ciąży, martwię się że po…
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.