Jaka może być to choroba z objawami takimi jak... Widzę że przesuwa się ściana do mnie, odczuwam że

4 odpowiedzi
Jaka może być to choroba z objawami takimi jak... Widzę że przesuwa się ściana do mnie, odczuwam że wpadam do dziury, czuję że trzęsie się wszystko i widzę dziurę w ekranie tv?
Dzień Dobry Pani/Panu,
Zaprezentowane przez Panią/Pana symptomy są wskazaniem do bezpośredniej konsultacji specjalistycznej w Poradni Zdrowia Psychicznego
(w ramach NFZ-tu albo prywatnie), celem szczegółowej diagnostyki oraz komplementarnego leczenia.

Z życzeniami dla Pani/Pana pomyślności oraz radości,

Dzień dobry! Myślę, że warto najpierw zgłosić się do neurologa, żeby wykluczyć przyczyny neurologiczne. Na pewno potrzebny jest szczegółowy wywiad z Panią/Panem, aby dokładniej poznać problem. Dobrze by było porozmawiać też z lekarzem rodzinnym na temat obserwowanych objawów, może zaleci dodatkowe badania, wypisze potrzebne skierowania. Po wykluczeniu przyczyn medycznych wskazana jest konsultacja w Poradni Zdrowia Psychicznego. Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego!
Dzień dobry,
zarówno przyczyn, jak i możliwych diagnoz jest kilka. Aby móc rzetelnie postawić diagnozę, przede wszystkim warto skonsultować się z lekarzem pierwszego kontaktu i poprosić o skierowanie do lekarza neurologa oraz jeśli będzie taka konieczność, zaleci dodatkowe badania specjalistyczne. Równocześnie warto skonsultować się z lekarzem psychiatrą, do którego nie trzeba mieć skierowania.
Pozdrawiam,
Zuzanna Bajsarowicz
Dzień dobry, widzę, że poszukuje Pani/Pan diagnozy i wyjaśnienia swoich dolegliwości. Niestety, nawet na podstawie najbardziej szczegółowo opisanych objawów etycznie pracujący specjalista nie powinien stawiać diagnoz przez wymianę wiadomości.
W celu rozwiania wątpliwości zachęcam do kontaktu z lekarzem. Na początek może być to lekarz rodzinny, który może dać Pani/Panu skierowanie do neurologa. Pomocna może się okazać również wizyta u lekarza psychiatry - do niego, nawet w ramach NFZ skierowanie nie jest potrzebne.
Pozdrawiam, Małgorzata Iwańczyk