jak wygląda wizyta pierwsza

1 odpowiedzi
Witam Pani Karolino, chciałam się dowiedzieć jak wygląda pierwsza wizyta u Pani.Czy mam jakoś się do niej przygotować np. wyniki badań?Czy na pierwszej wizycie zostaje ustalony jadłospis i jaki jest koszt? Z góry dziękuję
Witam, przepraszam za opieszałaość w odp ale natłok pracy powoduje, że nie ma kiedy spokojnie usiąść i odpisać żeby zdążyć na czas z dietami... Odpowiadając po koleji:)
-na pierwszej wizycie (trwa między 40 min a 1 h-koszt 90 zł od Nowego Roku)) koncentruję się przede wszystkim na dokładnym wywiadzie dotyczącym stanu zdrowia i chorób towarzyszących, tak by móc jak najbardziej ocenić przyczyny zaburzeń dietozależnych i ponać ich przyczyny, ponadto rozmawiamy o oczekiwaniach ze strony pacjenta i podejmujemy decyzję jaki jest plan działania - czyli co mogę ze swojej strony zaproponować. W tym wykonana i omowiona zostaje analiza składu ciała.
-jeśli chodzi o wyniki - jesli ma Pani aktualne to jak najbardziej proszę je zabrać ale nawetjesli są starsze to warto je mieć ze sobą, a jeśli brak jest nawet aktualnych to na miejscu oceniam co należy sprawdzić by przystąpić do diety bezpiecznie (ale skierowanie na bad u mnie bezpłatnie pacjenci otrzymują, tzn.mam umowę z laboratorium i nie placi się za nie wówczas)
-jadłospis jest układany po wizycie ponieważ nie dajemy jadłopisów ot tak każdemu a indywidualnie do wyliczeń adekwatnie do zebranego wywiadu (koszt diety podstawowej 7 dni próbne+ 2 tyg diety własciwej-wizyty odbior diety itp nie sa dodatkowo płatne a wliczone w koszt). Potem każda wizyta kontrolna (sprawdzenie pomiarów i nasze nanoszenie uwag oraz 1 x w miesiącu 60zł lub jeśli czesciej jest potrzeba to 40 zł
Poza tym w razie pytań proszę sie zgłaszać na sms na podany nr placówki
Dziękuję i pozdrawiam:-)